Historia wersji/3DS: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
akt.
akt.
Linia 10: Linia 10:
! Europa/Australia/Nowa Zelandia
! Europa/Australia/Nowa Zelandia
|-  
|-  
! 1.2.12
! 1.4.23<ref>[{{tweet|Minecraft|976640115295571968}} Hey Minecraft: New Nintendo 3DS player! Share your passion for handheld block-building awesomeness with a friend! Update your game and play together like massive winners! Local multiplayer is go!] – {{tweet|Minecraft}}, Marzec 21, 2018</ref>
| Marzec 21, 2018
| Marzec 22, 2018
|
| {{Anchor|3ds-1.4.23|1.4.23}}
*Dodano obsługę trybu wieloosobowego dla 2 graczy przy użyciu Local Play
*Poprawiono stabilność i wydajność
*Liczne poprawki błędów z poprzednich wersji
|-
! 1.3.12<ref>[https://minecraft.net/en-us/article/new-nintendo-3ds-edition-updated New Nintendo 3DS Edition Updated!] – Minecraft.net, Styczeń 21, 2018</ref>
| Styczeń 30, 2018
| Styczeń 31, 2018
|
| {{Anchor|3ds-1.3.12|1.3.12}}
''(Odpowiada edycji Pocket Edition Alpha 0.16.2)''<br>
*Nowości
**Struktury
***[[Podwodna świątynia|Podwodne swiątynie]]
**Bloki
***[[Pryzmaryn]]
***[[Gąbka|Morka gąbka]]
***[[Latarnia morska]]
***[[Magiczna latarnia]]
**Przedmioty
***[[Odłamek pryzmarynu]],[[kryształy pryzmarynu]],[[Netherowa gwiazda]]
***[[Strzała]],[[Mikstura]],[[Mikstury miotane|miotana mikstura zepsucia]]
**Moby
***[[Wither]]
***[[Strażnik]]
***[[Starszy strażnik]]
*Dodano kolejne osiągnięcia
**Lokalny browar
**Ponowne zasiedlenie
**Pieczony schab
**Prawdziwie radowczy dzień
**Energia odnawialna
**Ochroniarz
**Lekarz zombie
**Pogromca
**Na koń
**Latarnik
**Supermoc
**Początek?
**Początek
**Beztroski nurek
**Sezon na króliki
**Mroczna toń
**Suchota
**Superpaliwo
*Poprawiono stabilność i wydajność
*Poprawiono widoczność w jaskiniach
*Poprawiono zasięg widzenia w [[Nether]]ze
*Liczne poprawki błędów z poprzednich wersji
|-
! 1.2.12<ref>http://feedback.minecraft.net/knowledgebase/articles/1834366-minecraft-new-nintendo-3ds-edition-1-2</ref>
| Grudzień 22, 2017
| Grudzień 22, 2017
|
|
Linia 21: Linia 75:
* Poprawa wydajności i stabilności
* Poprawa wydajności i stabilności
|-
|-
! 1.1.06
! 1.1.06<ref>https://feedback.minecraft.net/knowledgebase/articles/1822834-minecraft-new-nintendo-3ds-edition-1-1</ref>
|Listopad 8, 2017
|Listopad 8, 2017
|
|
Linia 35: Linia 89:
* Poprawa syabilności i wydajności
* Poprawa syabilności i wydajności
|-  
|-  
! 0.1.0
! 0.1.0<ref>[https://minecraft.net/en-us/article/minecraft-new-3ds Minecraft on new 3DS!] – Minecraft.net, Sierpień 13, 2017</ref>
|Wrzesień 13, 2017
|Wrzesień 13, 2017
|Wrzesień 14, 2017
|Wrzesień 14, 2017
|
|
| {{Anchor|3ds-0.1.0|0.1.0}}
| {{Anchor|3ds-0.1.0|0.1.0}}
''(Odpowiada edycji Pocket Edition Alpha 0.15.4)''<ref>{{YT|link=https://minecraft.net/pl-pl/article/minecraft-new-3ds|opis=Minecraft on new 3DS!}}</ref>
''(Odpowiada edycji Pocket Edition Alpha 0.15.4)''
* Większość funkcji PE Alpha 0.15.4 , z wyjątkiem wymiany [[mapa|mapy]] oraz pustej mapy ze stałą mapą na ekranie dotykowym.
* Większość funkcji PE Alpha 0.15.4 , z wyjątkiem wymiany [[mapa|mapy]] oraz pustej mapy ze stałą mapą na ekranie dotykowym.



Wersja z 15:48, 26 mar 2018

Numer wersji Data wydania Zmiany
Ameryka Północna Japonia Europa/Australia/Nowa Zelandia
1.4.23[1] Marzec 21, 2018 Marzec 22, 2018
  • Dodano obsługę trybu wieloosobowego dla 2 graczy przy użyciu Local Play
  • Poprawiono stabilność i wydajność
  • Liczne poprawki błędów z poprzednich wersji
1.3.12[2] Styczeń 30, 2018 Styczeń 31, 2018

(Odpowiada edycji Pocket Edition Alpha 0.16.2)

1.2.12[3] Grudzień 22, 2017
  • Dodano osiągnięcia
  • Dodano ikony i licznik efektów do interfejsu
  • Liczne poprawki interfejsu i dodatki
  • Naprawiono blokadę, która występowała czasami w trybie uśpienia
  • Poprawa wydajności i stabilności
1.1.06[4] Listopad 8, 2017
  • Poprawione czasy zapisu i ładowania
  • Rozszerzona funkcjonalność Quick Move przez interfejs użytkownika
  • Poprawki dla stackowania itemów w ekwipunku i pasku szybkiego wyboru
  • Różne zmiany i poprawki dla interfejsu użytkownika
  • Doświadczenie może być teraz zdobywane za przepalanie w piecu i handel
  • Mniejsza czcionka do alfabetu łacińskiego
  • Naprawiono problemy z crashami związane z zbyt dużą liczbą różnych bytów
  • Poprawa syabilności i wydajności
0.1.0[5] Wrzesień 13, 2017 Wrzesień 14, 2017

(Odpowiada edycji Pocket Edition Alpha 0.15.4)

  • Większość funkcji PE Alpha 0.15.4 , z wyjątkiem wymiany mapy oraz pustej mapy ze stałą mapą na ekranie dotykowym.


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.