Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 83: | Linia 83: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające bagniaka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające bagniaka}} | ||
| {{code|bogged_spawn_egg}} | | {{code|bogged_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-nit|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Nit)}} | |||
| {{code|bolt_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Mączka kostna}} | | {{ItemLink|Mączka kostna}} | ||
| Linia 176: | Linia 179: | ||
| {{ItemLink|Węgiel}} | | {{ItemLink|Węgiel}} | ||
| {{code|coal}} | | {{code|coal}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-wybrzeże|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Wybrzeże)}} | |||
| {{code|coast_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Ziarna kakaowe}} | | {{ItemLink|Ziarna kakaowe}} | ||
| Linia 299: | Linia 305: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające utopca}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające utopca}} | ||
| {{code|drowned_spawn_egg}} | | {{code|drowned_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-wydma|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Wydma)}} | |||
| {{code|dune_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajko}} | | {{ItemLink|Jajko}} | ||
| Linia 371: | Linia 380: | ||
| {{ItemLink|Krzesiwo}} | | {{ItemLink|Krzesiwo}} | ||
| {{code|flint_and_steel}} | | {{code|flint_and_steel}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-nurt|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Nurt)}} | |||
| {{code|flow_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-nurt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Nurt”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-nurt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Nurt”}} | ||
| Linia 497: | Linia 509: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające konia}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające konia}} | ||
| {{code|horse_spawn_egg}} | | {{code|horse_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-gospodarz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Gospodarz)}} | |||
| {{code|host_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-skowyt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Skowyt”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-skowyt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Skowyt”}} | ||
| Linia 731: | Linia 746: | ||
| {{ItemLink|Netherytowy miecz}} | | {{ItemLink|Netherytowy miecz}} | ||
| {{code|netherite_sword}} | | {{code|netherite_sword}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-netherytowe-ulepszenie|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Netherytowe ulepszenie)}} | |||
| {{code|netherite_upgrade_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Netherowa cegła}} | | {{ItemLink|Netherowa cegła}} | ||
| Linia 860: | Linia 878: | ||
| {{ItemLink|Potrawka z królika}} | | {{ItemLink|Potrawka z królika}} | ||
| {{code|rabbit_stew}} | | {{code|rabbit_stew}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-hodowca|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Opiekun)}} | |||
| {{code|raiser_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające dewastatora}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające dewastatora}} | ||
| Linia 869: | Linia 890: | ||
| {{ItemLink|Czerwony barwnik}} | | {{ItemLink|Czerwony barwnik}} | ||
| {{code|red_dye}} | | {{code|red_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-żebra|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Żebra)}} | |||
| {{code|rib_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Zgniłe mięso}} | | {{ItemLink|Zgniłe mięso}} | ||
| Linia 887: | Linia 911: | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-skrobak|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Skrobak”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-skrobak|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Skrobak”}} | ||
| {{Code|scrape_pottery_sherd}} | | {{Code|scrape_pottery_sherd}} | ||
|- | |||
| {{ItemSprite|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-wartownik|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Wartownik)}} | |||
| {{code|sentry_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |||
| {{ItemSprite|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-rzeźbiarz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Rzeźbiarz)}} | |||
| {{code|shaper_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-snop|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Snop”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-snop|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Snop”}} | ||
| Linia 908: | Linia 938: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające shulkera}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające shulkera}} | ||
| {{code|shulker_spawn_egg}} | | {{code|shulker_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemSprite|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-cisza|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Cisza)}} | |||
| {{code|silence_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające rybika cukrowego}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające rybika cukrowego}} | ||
| Linia 935: | Linia 968: | ||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-niuch|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Niuch”}} | | {{ItemLink|odłamek-ceramiki-niuch|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Niuch”}} | ||
| {{Code|snort_pottery_sherd}} | | {{Code|snort_pottery_sherd}} | ||
|- | |||
| {{ItemSprite|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-ryjek|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Ryjek)}} | |||
| {{code|snout_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Śnieżka}} | | {{ItemLink|Śnieżka}} | ||
| Linia 950: | Linia 986: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające pająka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające pająka}} | ||
| {{code|spider_spawn_egg}} | | {{code|spider_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemSprite|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-iglica|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Iglica)}} | |||
| {{code|spire_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|mikstura-miotana|Mikstury miotane}} | | {{ItemLink|mikstura-miotana|Mikstury miotane}} | ||
| Linia 1004: | Linia 1043: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kijankę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające kijankę}} | ||
| {{code|tadpole_spawn_egg}} | | {{code|tadpole_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-fala|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Fala)}} | |||
| {{code|tide_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Strzała z miksturą}} | | {{ItemLink|Strzała z miksturą}} | ||
| Linia 1037: | Linia 1079: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające żółwia}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające żółwia}} | ||
| {{code|turtle_spawn_egg}} | | {{code|turtle_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-dręczyciel|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Dręczyciel)}} | |||
| {{code|vex_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające dręczyciela}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające dręczyciela}} | ||
| Linia 1052: | Linia 1097: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające nadzorcę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające nadzorcę}} | ||
| {{code|warden_spawn_egg}} | | {{code|warden_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-nadzorca|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Nadzorca)}} | |||
| {{code|ward_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Spaczony grzyb na patyku}} | | {{ItemLink|Spaczony grzyb na patyku}} | ||
| Linia 1058: | Linia 1106: | ||
| {{ItemLink|Wiadro wody}} | | {{ItemLink|Wiadro wody}} | ||
| {{code|water_bucket}} | | {{code|water_bucket}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-drogowskaz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Włóczykij)}} | |||
| {{code|wayfinder_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Nasiona pszenicy}} | | {{ItemLink|Nasiona pszenicy}} | ||
| Linia 1067: | Linia 1118: | ||
| {{ItemLink|Biały barwnik}} | | {{ItemLink|Biały barwnik}} | ||
| {{code|white_dye}} | | {{code|white_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|szablon-kowalski-ze-zdobieniem-dzicz|Szablon kowalski|Szablon kowalski (Dzicz)}} | |||
| {{code|wild_armor_trim_smithing_template}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wiedźmę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wiedźmę}} | ||
