Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
| {{ItemLink|Akacjowa łódka}} | | {{ItemLink|Akacjowa łódka}} | ||
| {{code|acacia_boat}} | | {{code|acacia_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Akacjowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|acacia_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające otuszka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające otuszka}} | ||
| {{code|allay_spawn_egg}} | | {{code|allay_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-rybak|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Rybak”}} | |||
| {{Code|angler_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jabłko}} | | {{ItemLink|Jabłko}} | ||
| {{code|apple}} | | {{code|apple}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-łucznik|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Łucznik”}} | |||
| {{Code|archer_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające pancernika}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające pancernika}} | ||
| Linia 17: | Linia 26: | ||
| {{ItemLink|Stojak na zbroję}} | | {{ItemLink|Stojak na zbroję}} | ||
| {{code|armor_stand}} | | {{code|armor_stand}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-ręce-w-górze|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Ręce w górze”}} | |||
| {{Code|arms_up_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Strzała}} | | {{ItemLink|Strzała}} | ||
| Linia 47: | Linia 59: | ||
| {{ItemLink|Brzozowa łódka}} | | {{ItemLink|Brzozowa łódka}} | ||
| {{code|birch_boat}} | | {{code|birch_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Brzozowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|birch_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Czarny barwnik}} | | {{ItemLink|Czarny barwnik}} | ||
| {{code|black_dye}} | | {{code|black_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-ostrze|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Ostrze”}} | |||
| {{Code|blade_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Płomienny proszek}} | | {{ItemLink|Płomienny proszek}} | ||
| Linia 74: | Linia 92: | ||
| {{ItemLink|Książka}} | | {{ItemLink|Książka}} | ||
| {{code|book}} | | {{code|book}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Łuk}} | |||
| {{code|bow}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Miska}} | | {{ItemLink|Miska}} | ||
| {{code|bowl}} | | {{code|bowl}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Chleb}} | | {{ItemLink|Chleb}} | ||
| Linia 86: | Linia 104: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wichrzyka}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wichrzyka}} | ||
| {{code|breeze_spawn_egg}} | | {{code|breeze_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-alchemik|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Alchemik”}} | |||
| {{Code|brewer_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Cegła}} | | {{ItemLink|Cegła}} | ||
| Linia 95: | Linia 116: | ||
| {{ItemLink|Wiadro}} | | {{ItemLink|Wiadro}} | ||
| {{code|bucket}} | | {{code|bucket}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-płomień|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Płomień”}} | |||
| {{Code|burn_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wielbłąda}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wielbłąda}} | ||
| Linia 125: | Linia 149: | ||
| {{ItemLink|Węgiel drzewny}} | | {{ItemLink|Węgiel drzewny}} | ||
| {{code|charcoal}} | | {{code|charcoal}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Wiśniowa łódka}} | |||
| {{code|cherry_boat}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Wiśniowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|cherry_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Wagonik ze skrzynią}} | | {{ItemLink|Wagonik ze skrzynią}} | ||
| Linia 164: | Linia 194: | ||
| {{ItemLink|Kompas}} | | {{ItemLink|Kompas}} | ||
| {{code|compass}} | | {{code|compass}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Pieczona wołowina}} | |||
| {{code|cooked_beef}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pieczony kurczak}} | | {{ItemLink|Pieczony kurczak}} | ||
| Linia 206: | Linia 239: | ||
| {{ItemLink|Błękitny barwnik}} | | {{ItemLink|Błękitny barwnik}} | ||
| {{code|cyan_dye}} | | {{code|cyan_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-zagrożenie|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Zagrożenie”}} | |||
| {{Code|danger_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Ciemnodębowa łódka}} | | {{ItemLink|Ciemnodębowa łódka}} | ||
| {{code|dark_oak_boat}} | | {{code|dark_oak_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Ciemnodębowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|dark_oak_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Patyk debugujący}} | | {{ItemLink|Patyk debugujący}} | ||
| {{code|debug_stick}} | | {{code|debug_stick}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Diament}} | |||
| {{code|diamond}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Diamentowa siekiera}} | | {{ItemLink|Diamentowa siekiera}} | ||
| Linia 242: | Linia 284: | ||
| {{ItemLink|Diamentowy miecz}} | | {{ItemLink|Diamentowy miecz}} | ||
| {{code|diamond_sword}} | | {{code|diamond_sword}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające delfina}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające delfina}} | ||
| Linia 302: | Linia 341: | ||
| {{ItemLink|Zaklęta butelka}} | | {{ItemLink|Zaklęta butelka}} | ||
| {{code|experience_bottle}} | | {{code|experience_bottle}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-odkrywca|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Odkrywca”}} | |||
| {{Code|explorer_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pióro}} | | {{ItemLink|Pióro}} | ||
| Linia 329: | Linia 371: | ||
| {{ItemLink|Krzesiwo}} | | {{ItemLink|Krzesiwo}} | ||
| {{code|flint_and_steel}} | | {{code|flint_and_steel}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-nurt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Nurt”}} | |||
| {{Code|flow_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-kwiat|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (kwiat)}} | | {{ItemLink|wzór-sztandaru-kwiat|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (kwiat)}} | ||
| Linia 335: | Linia 380: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające lisa}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające lisa}} | ||
| {{code|fox_spawn_egg}} | | {{code|fox_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-druh|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Druh”}} | |||
| {{Code|friend_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające żabę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające żabę}} | ||
| Linia 419: | Linia 467: | ||
| {{ItemLink|Proch}} | | {{ItemLink|Proch}} | ||
| {{code|gunpowder}} | | {{code|gunpowder}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-podmuch|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Podmuch”}} | |||
| {{Code|guster_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające wesołego ghasta}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające wesołego ghasta}} | ||
| Linia 425: | Linia 476: | ||
| {{ItemLink|Serce oceanu}} | | {{ItemLink|Serce oceanu}} | ||
| {{code|heart_of_the_sea}} | | {{code|heart_of_the_sea}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-serce|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Serce”}} | |||
| {{Code|heart_pottery_sherd}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-złamane-serce|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Złamane serce”}} | |||
| {{Code|heartbreak_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające hoglina}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające hoglina}} | ||
| Linia 440: | Linia 497: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające konia}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające konia}} | ||
| {{code|horse_spawn_egg}} | | {{code|horse_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-skowyt|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Skowyt”}} | |||
| {{Code|howl_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające posucha}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające posucha}} | ||
| Linia 491: | Linia 551: | ||
| {{ItemLink|Tropikalna łódka}} | | {{ItemLink|Tropikalna łódka}} | ||
| {{code|jungle_boat}} | | {{code|jungle_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Tropikalna łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|jungle_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Wodorost}} | | {{ItemLink|Wodorost}} | ||
| Linia 548: | Linia 611: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kostkę magmy}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające kostkę magmy}} | ||
| {{code|magma_cube_spawn_egg}} | | {{code|magma_cube_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Namorzynowa łódka}} | |||
| {{code|magrove_boat}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Namorzynowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|mangrove_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pusta mapa}} | | {{ItemLink|Pusta mapa}} | ||
| Linia 563: | Linia 632: | ||
| {{ItemLink|Wagonik}} | | {{ItemLink|Wagonik}} | ||
| {{code|minecart}} | | {{code|minecart}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-górnik|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Górnik”}} | |||
| {{Code|miner_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-coś|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (coś)}} | | {{ItemLink|wzór-sztandaru-coś|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (coś)}} | ||
| Linia 569: | Linia 641: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające mooshrooma}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające mooshrooma}} | ||
| {{code|mooshroom_spawn_egg}} | | {{code|mooshroom_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-żałobnik|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Żałobnik”}} | |||
| {{Code|mourner_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające muła}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające muła}} | ||
| Linia 668: | Linia 743: | ||
| {{ItemLink|Dębowa łódka}} | | {{ItemLink|Dębowa łódka}} | ||
| {{code|oak_boat}} | | {{code|oak_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Dębowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|oak_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające ocelota}} | ||
| Linia 677: | Linia 755: | ||
| {{ItemLink|Obraz}} | | {{ItemLink|Obraz}} | ||
| {{code|painting}} | | {{code|painting}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Bladodębowa łódka}} | |||
| {{code|pale_oak_boat}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Bladodębowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|pale_oak_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające pandę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające pandę}} | ||
| Linia 710: | Linia 794: | ||
| {{ItemLink|Różowy barwnik}} | | {{ItemLink|Różowy barwnik}} | ||
| {{code|pink_dye}} | | {{code|pink_dye}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-dostatek|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Dostatek”}} | |||
| {{Code|plenty_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Trujący ziemniak}} | | {{ItemLink|Trujący ziemniak}} | ||
| Linia 734: | Linia 821: | ||
| {{ItemLink|Odłamek pryzmarynu}} | | {{ItemLink|Odłamek pryzmarynu}} | ||
| {{code|prismarine_shard}} | | {{code|prismarine_shard}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-nagroda|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Nagroda”}} | |||
| {{Code|prize_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Rozdymka}} | | {{ItemLink|Rozdymka}} | ||
| Linia 794: | Linia 884: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające łososia}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające łososia}} | ||
| {{code|salmon_spawn_egg}} | | {{code|salmon_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-skrobak|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Skrobak”}} | |||
| {{Code|scrape_pottery_sherd}} | |||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-snop|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Snop”}} | |||
| {{Code|sheaf_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|nożyce}} | | {{ItemLink|nożyce}} | ||
| Linia 800: | Linia 896: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające owcę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające owcę}} | ||
| {{code|sheep_spawn_egg}} | | {{code|sheep_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-ostoja|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Ostoja”}} | |||
| {{Code|shelter_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Tarcza}} | | {{ItemLink|Tarcza}} | ||
| Linia 821: | Linia 920: | ||
| {{ItemLink|wzór-sztandaru-czaszka|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (czaszka)}} | | {{ItemLink|wzór-sztandaru-czaszka|Wzór sztandaru|Wzór sztandaru (czaszka)}} | ||
| {{code|skull_banner_pattern}} | | {{code|skull_banner_pattern}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-czaszka|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Czaszka”}} | |||
| {{Code|skull_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Kula szlamu}} | | {{ItemLink|Kula szlamu}} | ||
| Linia 830: | Linia 932: | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające niuchacza}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające niuchacza}} | ||
| {{code|sniffer_spawn_egg}} | | {{code|sniffer_spawn_egg}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|odłamek-ceramiki-niuch|Odłamek ceramiki|Odłamek ceramiki „Niuch”}} | |||
| {{Code|snort_pottery_sherd}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Śnieżka}} | | {{ItemLink|Śnieżka}} | ||
| Linia 851: | Linia 956: | ||
| {{ItemLink|Świerkowa łódka}} | | {{ItemLink|Świerkowa łódka}} | ||
| {{code|spruce_boat}} | | {{code|spruce_boat}} | ||
|- | |||
| {{ItemLink|Świerkowa łódka ze skrzynią}} | |||
| {{code|spruce_chest_boat}} | |||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Jajo przyzywające kałamarnicę}} | | {{ItemLink|Jajo przyzywające kałamarnicę}} | ||
| {{code|squid_spawn_egg}} | | {{code|squid_spawn_egg}} | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Patyk}} | | {{ItemLink|Patyk}} | ||
