Wytwarzanie/zbroja: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
d zapomniałem.
dodano wilczą zbroję + drobiazgi
Linia 8: Linia 8:
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Hełm]]'''
|'''[[Hełm]]'''
|5 '''[[skóra|skór]]''' lub<br />'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br />'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br />'''[[diament]]ów'''
|5 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów'''
| {{Grid/Crafting Table
| {{Grid/Crafting Table
|A2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament  
|A2= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament  
Linia 18: Linia 18:
}}
}}
|
|
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Napierśnik]]'''
|'''[[Napierśnik]]'''
|8 '''[[skóra|skór]]''' lub<br />'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br />'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br />'''[[diament]]ów'''
|8 '''[[skóra|skór]]''' lub<br>'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br>'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br>'''[[diament]]ów'''
| {{Grid/Crafting Table
| {{Grid/Crafting Table
|A1= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament
|A1= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament
Linia 68: Linia 69:
|Output= Żółwia skorupa
|Output= Żółwia skorupa
}}
}}
|
|Nadaje [[efekt]] ''Oddychania pod wodą''.


|-align="center"
|-align="center"
Linia 79: Linia 80:
|Output= Skórzana zbroja końska
|Output= Skórzana zbroja końska
}}
}}
|Możliwa do wytworzenia w [[Bedrock Edition]] i<br> [[Java Edition]].
|Chroni [[Koń|konia]].
 
|-align="center"
|'''[[Wilcza zbroja]]'''
|6 '''[[Tarczka pancernika|tarczek pancernika]]'''
| {{Grid/Crafting Table
|A1= Tarczka pancernika
|A2= Tarczka pancernika |B2= Tarczka pancernika |C2= Tarczka pancernika
|A3= Tarczka pancernika |C3= Tarczka pancernika
|Output= Wilcza zbroja
}}
|Chroni [[wilk]]a.
|}
|}
<noinclude>
<noinclude>
[[Kategoria:Crafting]]
[[Kategoria:Crafting]]
</noinclude>
</noinclude>

Wersja z 18:56, 4 sie 2025