View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Użytkownik:Melwin22/Workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
uprząż |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
|łączenie=Nie | |łączenie=Nie | ||
}} | }} | ||
'''Uprząż''' (ang. ''Harness'') – [[przedmiot]] | '''Uprząż''' (ang. ''Harness'') – [[przedmiot]], który umożliwia ujeżdżanie [[Wesoły ghast|wesołego ghasta]]. | ||
== Otrzymywanie == | == Otrzymywanie == | ||
| Linia 56: | Linia 56: | ||
! Nazwa !! ID słowne !! Forma !! Klucz tłumaczenia | ! Nazwa !! ID słowne !! Forma !! Klucz tłumaczenia | ||
|- | |- | ||
|{{ItemSprite|}} | |{{ItemSprite|czerwona-uprząż}} Czerwona uprząż || {{Code|red_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.red_harness.name}} | ||
|- | |||
|{{ItemSprite|pomarańczowa-uprząż}} Pomarańczowa uprząż || {{Code|orange_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.orange_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|żółta-uprząż}} Żółta uprząż || {{Code|yellow_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.yellow_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|jasnozielona-uprząż}} Jasnozielona uprząż || {{Code|lime_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.lime_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|zielona-uprząż}} Zielona uprząż || {{Code|green_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.green_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|błękitna-uprząż}} Błękitna uprząż || {{Code|cyan_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.cyan_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|niebieska-uprząż}} Niebieska uprząż || {{Code|blue_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.blue_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|jasnoniebieska-uprząż}} Jasnoniebieska uprząż || {{Code|light_blue_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.light_blue_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|fioletowa-uprząż}} Fioletowa uprząż || {{Code|purple_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.purple_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|purpurowa-uprząż}} Purpurowa uprząż || {{Code|magenta_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.magenta_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|różowa-uprząż}} Różowa uprząż || {{Code|pink_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.pink_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|brązowa-uprząż}} Brązowa uprząż || {{Code|brown_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.brown_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|biała-uprząż}} Biała uprząż || {{Code|white_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.white_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|jasnoszara-uprząż}} Jasnoszara uprząż || {{Code|light_gray_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.light_gray_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|szara-uprząż}} Szara uprząż || {{Code|gray_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.gray_harness.name}} | |||
|- | |||
|{{ItemSprite|czarna-uprząż}} Czarna uprząż || {{Code|black_harness}} || Przedmiot || {{Code|item.minecraft.black_harness.name}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:27, 19 cze 2025
Uprząż (ang. Harness) – przedmiot, który umożliwia ujeżdżanie wesołego ghasta.
Otrzymywanie
Wytwarzanie
| Składniki | Wejście → Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skóra + Nić |
|
Zastosowanie
Wartości danych
ID
| Nazwa | ID słowne | Forma | Klucz tłumaczenia |
|---|---|---|---|
| Czerwona uprząż | red_harness |
Przedmiot | item.minecraft.red_harness.name
|
| Pomarańczowa uprząż | orange_harness |
Przedmiot | item.minecraft.orange_harness.name
|
| Żółta uprząż | yellow_harness |
Przedmiot | item.minecraft.yellow_harness.name
|
| Jasnozielona uprząż | lime_harness |
Przedmiot | item.minecraft.lime_harness.name
|
| Zielona uprząż | green_harness |
Przedmiot | item.minecraft.green_harness.name
|
| Błękitna uprząż | cyan_harness |
Przedmiot | item.minecraft.cyan_harness.name
|
| Niebieska uprząż | blue_harness |
Przedmiot | item.minecraft.blue_harness.name
|
| Jasnoniebieska uprząż | light_blue_harness |
Przedmiot | item.minecraft.light_blue_harness.name
|
| Fioletowa uprząż | purple_harness |
Przedmiot | item.minecraft.purple_harness.name
|
| Purpurowa uprząż | magenta_harness |
Przedmiot | item.minecraft.magenta_harness.name
|
| Różowa uprząż | pink_harness |
Przedmiot | item.minecraft.pink_harness.name
|
| Brązowa uprząż | brown_harness |
Przedmiot | item.minecraft.brown_harness.name
|
| Biała uprząż | white_harness |
Przedmiot | item.minecraft.white_harness.name
|
| Jasnoszara uprząż | light_gray_harness |
Przedmiot | item.minecraft.light_gray_harness.name
|
| Szara uprząż | gray_harness |
Przedmiot | item.minecraft.gray_harness.name
|
| Czarna uprząż | black_harness |
Przedmiot | item.minecraft.black_harness.name
|
| Nazwa | ID słowne | Numeryczne ID | Forma | Klucz tłumaczenia |
|---|---|---|---|---|
| Błąd Lua w module „Moduł:Delimited_tag”, w linii 15: No tag text provided.?. | Błąd Lua w module „Moduł:Delimited_tag”, w linii 15: No tag text provided.?. | Przedmiot | item.
|
Historia
| Pełna wersja | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1.21.6 | 25w15a | Dodano uprząż. | |||
| Bedrock Edition | |||||
| 1.21.80 | Preview 1.21.80.25 | Dodano uprząż. | |||















