Jasnozielony barwnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
d replaced: {| → {| class="wikitable" (2)
d +brakująca receptura, sprzątanie
Linia 10: Linia 10:
}}
}}


'''Jasnozielony barwnik''' to drugorzędny kolor występujący w Minecraft, powstaje przez połączenie [[Zielony barwnik|zielonego barwnika]] z [[Mączka kostna|mączką kostną]] w polu [[crafting|crafting'u]].
'''Jasnozielony barwnik''' to drugorzędny kolor występujący w Minecraft, powstaje przez połączenie [[Zielony barwnik|zielonego barwnika]] z [[biały barwnik|białym barwnikiem]] w polu [[wytwarzanie|wytwarzania]].


== Crafting ==
== Crafting ==
{| class="wikitable" border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
{| class="wikitable"
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Składniki
Linia 31: Linia 31:
=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===
=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===


{| class="wikitable" border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
{| class="wikitable"  
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Składniki
!Przed » Po
!Wejście » Wyjście
|-
|-
| align="center"| [[Wełna]] + <br>'''Jasnozielony barwnik'''
| align="center"| [[Wełna]] + <br>'''Jasnozielony barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A2= |B2=Biała wełna  
|A2= |B2=Biała wełna |C2=
|A3= |B3=Jasnozielony barwnik  
|A3= |B3=Jasnozielony barwnik |C3=
|Output= Jasnozielona wełna
|Output= Jasnozielona wełna
}}
}}
Linia 50: Linia 49:
|A3= Terakota |B3= Terakota |C3= Terakota
|A3= Terakota |B3= Terakota |C3= Terakota
|Output= Jasnozielona terakota,8
|Output= Jasnozielona terakota,8
}}
|-align="center"
| [[Żwir]] <br>+<br> [[Piasek]] <br+<br> [[Jasnozielony barwnik]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1=Jasnozielony barwnik |A2=Piasek |A3=Piasek
|B1= Piasek |B2=Piasek |B3=Żwir
|C1= Żwir |C2= Żwir |C3=Żwir
|Output=Jasnozielony cement,8
}}
}}
|-
|-

Wersja z 14:09, 16 mar 2025

Jasnozielony barwnik
Typ

Barwnik

Wytrzymałość

10

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak, 64

Rzadkość

Pospolita


Jasnozielony barwnik to drugorzędny kolor występujący w Minecraft, powstaje przez połączenie zielonego barwnika z białym barwnikiem w polu wytwarzania.

Crafting

Składniki Przed » Po
Zielony barwnik
+
Biały barwnik




2






Zastosowanie


Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Wełna +
Jasnozielony barwnik










Terakota +
Jasnozielony barwnik




8






Żwir
+
Piasek <br+
Jasnozielony barwnik




8






Szkło +
Jasnozielony barwnik




8