Deski/wytwarzanie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 18: Linia 18:
}}
}}
| Kolor wełny musi być taki sam.
| Kolor wełny musi być taki sam.
|- align="center"
|'''[[Łódka]] '''
|'''[[Łódka]] '''
|''' [[Deski]] tego samego rodzaju +<br> [[Łopata|Drewniana łopata]]
|''' [[Deski]] tego samego rodzaju +<br> [[Łopata|Drewniana łopata]]
Linia 26: Linia 27:
}}
}}
|Tylko [[Pocket Edition]] i [[Console Edition|konsole]], łopata reprezentuje wiosło.
|Tylko [[Pocket Edition]] i [[Console Edition|konsole]], łopata reprezentuje wiosło.
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Łódka]] '''
|'''[[Łódka]] '''

Wersja z 20:26, 22 sie 2018