Szablon:Wersja/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Nie podano opisu zmian
dNie podano opisu zmian
Linia 13: Linia 13:
|-
|-
| Aktualna wersja serwera Classic: || &nbsp;<big>'''{{v|c=1|s=1}}'''</big>
| Aktualna wersja serwera Classic: || &nbsp;<big>'''{{v|c=1|s=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja mobilna:        || &nbsp;<big>'''{{v|p=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja na Androida:            || &nbsp;<big>'''{{v|android=1}}'''</big>
| Aktualna wersja na Androida:            || &nbsp;<big>'''{{v|android=1}}'''</big>

Wersja z 22:04, 20 mar 2012

Szablon:Doc/start Ponieważ ten szablon jest używany na stronie głównej, aby go zmodyfikować trzeba być jednym z Administratorów lub Biurokratów. Jeśli zauważyłeś, że wydana została nowa wersja, a szablon nie został zmodyfikowany, zgłoś to na stronie Społeczności Wiki.

Aby zaktualizować numer wersji, zmodyfikuj zmienne na górze szablonu.

Current version

Aktualna wersja Premium:  1.21.11
Aktualna wersja serwera Premium:  1.21.11
Aktualna wersja Classic:  1.21.11
Aktualna wersja serwera Classic:  1.21.11
Aktualna wersja na Androida:  1.21.130
Aktualna wersja na iOS:  1.21.130
Aktualna wersja snapshot:  '
Aktualna wersja serwera snapshot:  '

Jak używać?

  • Aby wyświetlić aktualną wersję Premium, napisz {{w}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera Premium, napisz {{w|s=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Classic, napisz {{w|c=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera Classic, napisz {{w|c=1|s=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję przenośną, napisz {{w|p=1}}

Używanie w tabelach

When used in a table, the template will compare the version you specify with the latest version, and mark the cell green if it is the latest version, and red if it isn't.

To make the template use table mode, simply put |t=1 plus the version you want.

Na przykład, {{v|t=1|B1.3_01}} Szablon:Doc/end