Szablon:Tc/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d Nadświetlny przeniósł stronę Szablon:Tc/doc na Szablon:Tc/opis, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Przeniesienie dokumentacji pod właściwą podstronę.
d Dodanie jednej wartości.
Linia 38: Linia 38:
|-
|-
| neutral || {{tc|neutral}}
| neutral || {{tc|neutral}}
|-
| rzadko || {{tc|rzadko}}
|-
|-
| częściowo || {{tc|częściowo}}
| częściowo || {{tc|częściowo}}

Wersja z 00:11, 4 wrz 2021

To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.

Ten szablon używany jest to zakolorowania tła oraz tekstu komórki tabeli zależnie od wybranej opcji.

Użycie

Aby użyć tego szablonu, należy wybrać jedną z dostępnych wartości i ewentualnie dodać własny tekst - tak jak pokazuje przykład drugi. Pierwsza litera tak wpisanego tekstu zostanie zmieniona na dużą.

Przykłady

{| class="wikitable" style="margin: 0px"
|{{tc|tak}}
|}

Da w wyniku:

Tak


{| class="wikitable" style="margin: 0px"
|{{tc|nieznane|niepewne}}
|}

Da w wyniku:

Niepewne

Dostępne wartości

Wartość Przykład
tak Tak
nie Nie
nigdy Nigdy
neutral Neutralny
rzadko Rzadko
częściowo Częściowo
planowane Planowane
nieznane Nieznane
n/a N/A