Szablon:Plainlink/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
dodano sposób zastosowania kolorowania linku
aktualizacja dokumentacji szablonu
Linia 5: Linia 5:
{| class="wikitable" | style="text-align:center;"
{| class="wikitable" | style="text-align:center;"
|+ Przykład działania
|+ Przykład działania
! colspan=2 | Bez plainlink !! colspan=2 | Z plainlink
! colspan=2 | Bez ''plainlink'' !! colspan=2 | Z ''plainlink''
|-
|-
! WikiKod !! Wygląd !! WikiKod !! Wygląd
! WikiKod !! Wygląd !! WikiKod !! Wygląd
Linia 16: Linia 16:
|-
|-
| <code><nowiki>[https://minecraft.net/pl/]</nowiki></code> || [https://minecraft.net/pl/] || <code><nowiki>{{Plainlink|https://minecraft.net/pl/}}</nowiki></code> || {{Plainlink|https://minecraft.net/pl/}}
| <code><nowiki>[https://minecraft.net/pl/]</nowiki></code> || [https://minecraft.net/pl/] || <code><nowiki>{{Plainlink|https://minecraft.net/pl/}}</nowiki></code> || {{Plainlink|https://minecraft.net/pl/}}
|-
| <code><nowiki><span class="dofollow">[https://www.mediawiki.org/ MediaWiki]</span></nowiki></code> || <span class="dofollow">[https://www.mediawiki.org/ MediaWiki]</span> || <code><nowiki>{{Plainlink|https://www.mediawiki.org/|MediaWiki|dofollow}}</nowiki></code> || {{Plainlink|https://www.mediawiki.org/|MediaWiki|dofollow}}
|}
|}


{{doc/end}}
{{doc/end}}

Wersja z 10:30, 29 gru 2020

Szablon:Doc/start

Szablon Plainlink służy do ukrywania znacznika linku zewnętrznego.

Przykład działania
Bez plainlink Z plainlink
WikiKod Wygląd WikiKod Wygląd
[http://mcwiki.pl/ McWikiPL] McWikiPL {{Plainlink|http://mcwiki.pl/|McWikiPL}} McWikiPL
https://minecraft.gamepedia.com/ angielska Minecraft Wiki] angielska Minecraft Wiki {{Plainlink|https://minecraft.gamepedia.com/|angielska Minecraft Wiki}} angielska Minecraft Wiki
[http://www.mojang.com/ <font style="color:red">Mojang</font>] Mojang {{Plainlink|http://www.mojang.com/|Mojang|color=red}} Mojang
[https://minecraft.net/pl/] [1] {{Plainlink|https://minecraft.net/pl/}} https://minecraft.net/pl/
<span class="dofollow">[https://www.mediawiki.org/ MediaWiki]</span> MediaWiki {{Plainlink|https://www.mediawiki.org/|MediaWiki|dofollow}} MediaWiki

Szablon:Doc/end