Szablon:Osoba/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
JasiuPoprawki |
akt |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|znana jako= | |znana jako= | ||
|znana z= | |znana z= | ||
|zamieszkiwany kraj= | |||
|małżonek= | |||
|dzieci= | |||
|strona= | |||
|języki= | |||
|zajęcie= | |zajęcie= | ||
|twitter= | |twitter= | ||
|reddit= | |||
|bug_tracker= | |||
|nazwa_forum= | |||
|nazwa_wiki= | |||
|nazwa_wiki_przypis= | |||
|nazwa_minecraft= | |||
|podpis= | |||
|upuszcza= | |||
|wymowa= | |||
}}</pre> | }}</pre> | ||
| Linia 37: | Linia 51: | ||
|- | |- | ||
| <code>znana z</code> || Znana z czego? || ? | | <code>znana z</code> || Znana z czego? || ? | ||
|- | |||
| <code>zamieszkiwany kraj</code> || Nazwa zamieszkiwanego kraju || ? | |||
|- | |||
| <code>języki</code> || Znane języki || ? | |||
|- | |||
| <code>dzieci</code> || Czy ma dzieci? || ? | |||
|- | |||
| <code>strona</code> || Adres strony internetowej || ? | |||
|- | |||
| <code>nazwa_wiki</code> || Nazwa użytkownika na angielskiej Minecraft Wiki || ? | |||
|- | |||
| <code>nazwa_wiki_przypis</code> || Link do źródła || ? | |||
|- | |||
| <code>reddit</code> || Nazwa użytkownika na reddicie || ? | |||
|- | |||
| <code>nazwa_forum</code> || Nazwa użytkownika na minecraftforum.net || ? | |||
|- | |||
| <code>bug_tracker</code> || Nazwa użytkownika na bug trackerze Mojangu || ? | |||
|- | |||
| <code>nazwa_minecraft</code> || Nazwa użytkownika w Minecraft || ? | |||
|- | |||
| <code>podpis</code> || Podpis || ? | |||
|- | |||
| <code>upuszcza</code> || Upuszczane przedmioty || ? | |||
|- | |||
| <code>wymowa</code> || Wymowa || ? | |||
|- | |- | ||
| <code>zajęcie</code> || Zajęcie || ? | | <code>zajęcie</code> || Zajęcie || ? | ||
Wersja z 16:05, 31 paź 2016
Szablon:Doc/start Szablon powinien być używany na stronach opisujących ludzi.
{{Osoba
|zdjęcie=
|nazwisko=
|data urodzin=
|narodowość=
|znany jako=
|znany z=
|znana jako=
|znana z=
|zamieszkiwany kraj=
|małżonek=
|dzieci=
|strona=
|języki=
|zajęcie=
|twitter=
|reddit=
|bug_tracker=
|nazwa_forum=
|nazwa_wiki=
|nazwa_wiki_przypis=
|nazwa_minecraft=
|podpis=
|upuszcza=
|wymowa=
}}
| Parametr | Funkcja | Domyślna wartość |
|---|---|---|
nazwa |
Wymagane tylko, jeśli jest inna, niż nazwa strony | {{BASEPAGENAME}}
|
zdjęcie |
Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) | No block image.png |
nazwisko |
Imię i nazwisko | nieznane |
data urodzin |
Data urodzin | ? |
narodowość |
Narodowość | ? |
znany jako |
Znany również pod nazwami | ? |
znany z |
Znany z czego? | ? |
znana jako |
Znana również pod nazwami | ? |
znana z |
Znana z czego? | ? |
zamieszkiwany kraj |
Nazwa zamieszkiwanego kraju | ? |
języki |
Znane języki | ? |
dzieci |
Czy ma dzieci? | ? |
strona |
Adres strony internetowej | ? |
nazwa_wiki |
Nazwa użytkownika na angielskiej Minecraft Wiki | ? |
nazwa_wiki_przypis |
Link do źródła | ? |
reddit |
Nazwa użytkownika na reddicie | ? |
nazwa_forum |
Nazwa użytkownika na minecraftforum.net | ? |
bug_tracker |
Nazwa użytkownika na bug trackerze Mojangu | ? |
nazwa_minecraft |
Nazwa użytkownika w Minecraft | ? |
podpis |
Podpis | ? |
upuszcza |
Upuszczane przedmioty | ? |
wymowa |
Wymowa | ? |
zajęcie |
Zajęcie | ? |
twitter |
Tu wpisz [https://twitter.com/''Nazwa Twittera'' ''Nazwa Twittera''] |
? |