Szablon:Minecraft: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Ivan-r (dyskusja | edycje)
kategorie
Dodanie Nintendo Switch Edition i kilku wersji kieszonkowych
Linia 84: Linia 84:
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[PlayStation Vita Edition]]''
* ''[[Wii U Edition]]''
* ''[[Wii U Edition]]''
* ''[[Nintendo Switch Edition]]''
|-
|-
! [[Pocket Edition]]
! [[Pocket Edition]]
|
|
* ''[[Pocket Edition]]''
* ''[[Pocket Edition]]''
* ''[[Windows 10 Edition]]''
** ''[[Windows 10 Edition]]''
|-
** ''[[Gear VR Edition]]''
! [[Pi Edition]]
** ''[[Apple TV Edition]]''
|
** ''[[Fire TV Edition]]''
* ''[[Pi Edition]]''
* ''[[Pi Edition]]''
* ''[[Education Edition]]''
|}
|}
|-
|-

Wersja z 20:15, 20 cze 2017

[ podgląd | edytuj | historia | odśwież ]Dokumentacja

Ten szablon służy do nawigacji między stronami opisującymi bezpośrednio grę Minecraft lub jej edycje i dane techniczne.