Minecraft Wiki Polska:Projekty/Gridy: Różnice pomiędzy wersjami
Więcej informacji o nagrodzie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 89: | Linia 89: | ||
* [[Użytkownik:Ksawi999|Ksawi999]] ([[Dyskusja użytkownika:Ksawi999|dyskusja]]) 11:26, 28 mar 2021 (UTC) | * [[Użytkownik:Ksawi999|Ksawi999]] ([[Dyskusja użytkownika:Ksawi999|dyskusja]]) 11:26, 28 mar 2021 (UTC) | ||
| {{tc|częściowo|'''W trakcie'''}} | | {{tc|częściowo|'''W trakcie'''}} | ||
|- align="center" | |||
| Zastępowanie [[Zasoby odnawialne/image]] szablonem [[Szablon:InvSprite|InvSprite]] w [[Zasoby odnawialne]] | |||
| | |||
| | |||
(nikt) | |||
| {{tc|częściowo|'''W trakcie'''}} | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Jeśli jest coś, czego '''nie ma w tabeli''' a można to wykonać w ramach tego projektu, '''możesz''' to do niej '''dodać'''. | Jeśli jest coś, czego '''nie ma w tabeli''' a można to wykonać w ramach tego projektu, '''możesz''' to do niej '''dodać'''. | ||
Wersja z 10:10, 29 mar 2021
Gridy to ikonki przedmiotów wielkości 32x32 pikseli. Ten projekt ma na celu je udoskonalić i ułatwić ich użycie.
Dla każdego użytkownika, który chociaż w małym stopniu przyczynił się do zrealizowania projektu przewidywana jest nagroda w postaci wirtualnego medalu (specjalnie przygotowanego). Dodatkowo trzech użytkowników o największym wkładzie w projekt otrzyma unikalny medal (pierwsze miejsce - złoty, drugie - srebrny, a trzecie - brązowy). O więcej informacji możesz zapytać się na stronie dyskusji użytkownika Ksawi999 (dyskusja).
Cele projektu
Jeśli chcesz podjąć się jakiegoś celu, podpisz się czterema tyldami w polu "Osoby podejmujące się celu". Jednego celu może się podejmować więcej niż jedna osoba (po uprzednim uzgodnieniu lub gdy cel dotyczy wielu różnych stron).
| Cele projektu | Osoby podejmujące się celu | Status | |
|---|---|---|---|
| Dodanie do gridów zniszczoną i zaklętą wersję każdego narzędzia i elementu zbroi | W trakcie | ||
| Utworzenie szablonu Szablon:Grid/Kowadło |
(nikt) |
Nierozpoczęte | |
| Utworzenie szablonu Szablon:Grid/Kamień szlifierski |
(nikt) |
Nierozpoczęte | |
| Utworzenie szablonu Szablon:Grid/Przecinarka |
(nikt) |
Nierozpoczęte | |
| Dodanie większej ilości animowanych gridów (z angielskiej wiki) | Ukończone (oprócz mikstur) | ||
| Naprawienie animacji szablonu Szablon:Grid/Furnace | Ukończone | ||
| Utworzenie dokumentacji i przetłumaczenie komentarzy w module Moduł:Inventory slot | Ukończone | ||
| Zrobienie porządku z nieużywanymi i zastąpionymi modułem gridami |
|
Ukończone | |
| Dodanie przekierowań do wszystkich podstron szablonu grid jako polskie tłumaczenia ich nazw | Ukończone | ||
| Przetłumaczenie dokumentacji szablonów Szablon:Grid/Crafting Square Numbers oraz Szablon:Grid/Crafting Square Slide |
(nikt) |
Nierozpoczęte | |
| Przetłumaczenie dokumentacji szablonu Szablon:Grid/Furnace | Ukończone | ||
| Uaktualnienie plików-gridów (nie dotyczy animacji) |
(nikt) |
Nierozpoczęte (w ramach projektu) | |
| Zmiana nazw, które odwołują się do nieaktualnych plików lub dodanie ich do modułu Moduł:InvSprite/IDs | W trakcie | ||
| Zastępowanie Zasoby odnawialne/image szablonem InvSprite w Zasoby odnawialne |
(nikt) |
W trakcie |
Jeśli jest coś, czego nie ma w tabeli a można to wykonać w ramach tego projektu, możesz to do niej dodać.