Bryłka złota: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Wycofano ostatnią zmianę treści (zrobioną przez Jkok) i przywrócono wersję 18597 autorstwa Lewandowski
Falibor (dyskusja | edycje)
Linia 17: Linia 17:
!Przed » Po
!Przed » Po
|-
|-
! align="center"| [[Jabłko (czerwone)]] <br />+<br />[[Samorodek złota]]
! [[Sztabka złota]]
|{{Grid/Crafting Table
|B2= Złoto (sztabka)
|Output= Samorodek złota |OA= 9
}}
|-
! align="center"| Samorodek złota
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota
|A2= Samorodek złota |B2= Jabłko (czerwone)  |C2= Samorodek złota
|A2= Samorodek złota |B2= Samorodek złota |C2= Samorodek złota
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota
|Output= Jabłko (złote)
|Output= Złoto (sztabka) |OA= 1
}}
}}
|-
|-
! Samorodek złota
! align="center"| [[Jabłko (czerwone)]] <br />+<br />[[Samorodek złota]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota
|A2= Samorodek złota |B2= Samorodek złota |C2= Samorodek złota
|A2= Samorodek złota |B2= Jabłko (czerwone)  |C2= Samorodek złota
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota
|Output= Złoto (sztabka) |OA= 1
|Output= Jabłko (złote)
}}
}}
|-
|-
Linia 37: Linia 43:
|A2= Arbuz (kawałek)    |B2= Samorodek złota  
|A2= Arbuz (kawałek)    |B2= Samorodek złota  
|Output= Błyszczący arbuz
|Output= Błyszczący arbuz
}}
|-
! [[Sztabka złota]]
|{{Grid/Crafting Table
|B2= Złoto (sztabka)
|Output= Samorodek złota |OA= 9
}}
}}
|}
|}

Wersja z 19:01, 10 maj 2012

Artykuł Bryłka złota jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Bryłka złota
Typ

Surowce

Wytrzymałość

N/A

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Samorodek złota (ang. Gold Nugget) to przedmiot, który po raz pierwszy pojawił się w wersji Beta 1.9 pre-release i został dodany do gry w oficjalnej wersji 1.0.0. Można go otrzymać zabijając Zombie Pigmana co czyni złoto odnawialnym surowcem. Przekształcić go można w sztabkę złota. Samorodek złota można także połączyć z kawałkiem arbuza, co przekształci go w błyszczącego arbuza.

Crafting

Składniki Przed » Po
Sztabka złota



Samorodek złota

Złoto (sztabka)



Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota Złoto (sztabka)
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Jabłko (czerwone)
+
Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota Jabłko (złote)
Samorodek złota Jabłko (czerwone) Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Kawałek arbuza
+
Samorodek złota



Błyszczący arbuz
Arbuz (kawałek) Samorodek złota