Użytkownik:BartoszKonkol/sandbox/Modyfikacje/Virtual World/Historia wersji: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:


{{../start}}
{{../start}}
__FORCETOC__


<!--
<!--
Linia 10: Linia 12:
!width="110"| Data wydania
!width="110"| Data wydania
!            Lista zmian
!            Lista zmian
!width="100"| Uwagi
!width="150"| Uwagi
 
|- <!--  ->
|- <!--  ->
| <p align="center">#  
| <p align="center">#  
Linia 17: Linia 20:
| {{v|t=1| }}
| {{v|t=1| }}
| <p align="center">  
| <p align="center">  
| {{Anchor| }}
| {{Anchor| | }}
*
*
{| class="wikitable collapsible collapsed"
{| class="wikitable collapsible collapsed"
Linia 41: Linia 44:
|}
|}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
| {{tc|częściowo|''brak''}}
|-
|-
|}
|}
-->
-->
== Beta ==
{| class="wikitable" style="width:100%"
!width="50"|  Numer
!width="150"| Nazwa
!width="110"| Wersja
!width="80"|  Zgodne z wersją gry [[Minecraft]]
!width="110"| Data wydania
!            Lista zmian
!width="150"| Uwagi
|- <!-- Beta 1.1 -->
| <p align="center">#010
| Virtual World Beta 1.1
| <p align="center">Beta 1.1<br>VW-010_MC-1.6.4
| {{v|t=1|1.6.4}}
| <p align="center">4 stycznia 2014 r.
| {{Anchor|Beta 1.1|010}}
*Dodano [[Launcher]]:
**[[Virtual World Launcher#2.1.2|Virtual World Launcher 2.1.2]]
*Dodano obsługę biblioteki JNF 1.1_04 <small>([http://www.jnf.keed.pl/ strona biblioteki])</small>.
*Dodano 1 nowy [[{{VW|Itemy}}|item]]:
**{{../l|487}}
*Dodano 1 nową [[{{VW|Struktury}}|strukturę]]:
**[[{{VW|Wielka Sala}}|Wielka Sala]]
*Dodano nowy [[{{VW|Receptury wytwarzania}}#Rzemieślnictwo|crafting]] do [[{{VW|Itemy}}|itemu]] dodanego do [[{{VW}}|modyfikacji]] w bieżącej wersji.
*Dodano własny system generowania [[Układy generowane|struktur]].
*Uruchomiono [[{{VW|{{../ID|świat|2}}}}|{{../ID|świat|2}}]] (oraz wszelkie generatory i [[biom]]y z nią związane).
*Zreorganizowano klasy danych [[{{VW}}|modyfikacji]].
**Zmieniono nazwa głównego pakietu (z "VW" na "vw").
**Wycofano "Klasę Ładowania".
**Wycofano "Klasę Autentyczności" (więcej informacji można znaleźć [http://mod.virtualworld.keed.pl/Pozostale_dzialy/Klasa_Autentycznosci/ tutaj]).
**Dodano "Certyfikat Autentyczności".
**Dodano "Certyfikat Zabezpieczeń".
**Dodano własny system uruchamiania [[Minecraft|gry]].
*Dodano zimowe wydanie specjalne ("[[{{VW|Historia wersji}}/Wydania specjalne#Winter!Special 2014|Winter!Special 2014]]").
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Poprawki
|-
|
*Poprawa systemu zdarzeń losowych.
*Dodano nowy crafting do Różdżki Teleportacji.
*Poprawiono nazwę folderu świata Krainy Snów.
*Poprawiono nazwę wymiaru Krainy Snów.
*Kilka innych, mało ważnych poprawek.
|-
|}
{| class="wikitable collapsible collapsed"
!Naprawione błędy
|-
|
*{{../Błąd|060001}}
|-
|}
| {{tc|neutral|Niniejsza wersja zawiera "[[{{VW|Historia wersji}}/Wydania specjalne#Winter!Special 2014|Winter!Special 2014]]"
}}
|-
|}


== Alpha ==
== Alpha ==
Linia 53: Linia 117:
!width="110"| Data wydania
!width="110"| Data wydania
!            Lista zmian
!            Lista zmian
!width="100"| Uwagi
!width="150"| Uwagi


|- <!-- Alpha 1.6 -->
|- <!-- Alpha 1.6 -->
Linia 61: Linia 125:
| {{v|t=1|1.6.4}}
| {{v|t=1|1.6.4}}
| <p align="center">14 października 2013 r.
| <p align="center">14 października 2013 r.
| {{Anchor|Alpha 1.6}}
| {{Anchor|Alpha 1.6|009}}
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.6.4|wersji gry Minecraft 1.6.4]].  
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.6.4|wersji gry Minecraft 1.6.4]].  
*Utworzono klasę InGame [[{{VW}}|modyfikacji]].  
*Utworzono klasę InGame [[{{VW}}|modyfikacji]].  
Linia 123: Linia 187:
| {{v|t=1|1.6.2}}
| {{v|t=1|1.6.2}}
| <p align="center">27 sierpnia 2013 r
| <p align="center">27 sierpnia 2013 r
| {{Anchor|Alpha 1.5}}
| {{Anchor|Alpha 1.5|008}}
*Dodano [[Launcher]]:
*Dodano [[Launcher]]:
**[[Virtual World Launcher#1.1.5|Virtual World Launcher 1.1.5]]
**[[Virtual World Launcher#1.1.5|Virtual World Launcher 1.1.5]]
Linia 171: Linia 235:
| {{v|t=1|1.6.2}}
| {{v|t=1|1.6.2}}
| <p align="center">20 lipca 2013 r.
| <p align="center">20 lipca 2013 r.
| {{Anchor|Alpha 1.4}}
| {{Anchor|Alpha 1.4|007}}
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.6.2|wersji gry Minecraft 1.6.2]].  
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.6.2|wersji gry Minecraft 1.6.2]].  
*Zmieniono grafikę [[Minecraft|gry]]:
*Zmieniono grafikę [[Minecraft|gry]]:
Linia 197: Linia 261:
| {{v|t=1|1.5.2}}
| {{v|t=1|1.5.2}}
| <p align="center">12 lipca 2013 r.
| <p align="center">12 lipca 2013 r.
| {{Anchor|Alpha 1.3}}
| {{Anchor|Alpha 1.3|006}}
*Dodano 1 nowy [[{{VW|Bloki}}|blok]]:
*Dodano 1 nowy [[{{VW|Bloki}}|blok]]:
**{{../l|215}}
**{{../l|215}}
Linia 241: Linia 305:
| {{v|t=1|1.5.2}}
| {{v|t=1|1.5.2}}
| <p align="center">31 maja 2013 r.
| <p align="center">31 maja 2013 r.
| {{Anchor|Alpha 1.2}}
| {{Anchor|Alpha 1.2|005}}
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.5.2|wersji gry Minecraft 1.5.2]].
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.5.2|wersji gry Minecraft 1.5.2]].
*Dodano ustawiania i funkcje [[{{VW|plik|Sztylety|format=gif}}|link={{VW|Sztylety}}]] [[{{VW|Sztylety}}|sztyletu]].
*Dodano ustawiania i funkcje [[{{VW|plik|Sztylety|format=gif}}|link={{VW|Sztylety}}]] [[{{VW|Sztylety}}|sztyletu]].
Linia 288: Linia 352:
| {{v|t=1|1.5.1}}
| {{v|t=1|1.5.1}}
| <p align="center">3 maja 2013 r
| <p align="center">3 maja 2013 r
| {{Anchor|Alpha 1.1}}
| {{Anchor|Alpha 1.1|004}}
*Dodano 7 nowych [[{{VW|Bloki}}|bloków]]:
*Dodano 7 nowych [[{{VW|Bloki}}|bloków]]:
**{{../l|209}}
**{{../l|209}}
Linia 358: Linia 422:
!width="110"| Data wydania
!width="110"| Data wydania
!            Lista zmian
!            Lista zmian
!width="100"| Uwagi
!width="150"| Uwagi


|- <!-- Initial 1.3 -->
|- <!-- Initial 1.3 -->
Linia 366: Linia 430:
| {{v|t=1|1.5.1}}
| {{v|t=1|1.5.1}}
| <p align="center">9 kwietnia 2013 r.
| <p align="center">9 kwietnia 2013 r.
| {{Anchor|Initial 1.3}}
| {{Anchor|Initial 1.3|003}}
*Utworzone osobne klasy dla [[{{VW|Itemy}}|itemów]] (dotyczy jedzenia).
*Utworzone osobne klasy dla [[{{VW|Itemy}}|itemów]] (dotyczy jedzenia).
*Uporządkowano pakiety klas (rozmieszczenie klas w pakietach).
*Uporządkowano pakiety klas (rozmieszczenie klas w pakietach).
Linia 418: Linia 482:
| {{v|t=1|1.5.1}}
| {{v|t=1|1.5.1}}
| <p align="center">30 marca 2013 r.
| <p align="center">30 marca 2013 r.
| {{Anchor|Initial 1.2}}
| {{Anchor|Initial 1.2|002}}
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.5.1|wersji gry Minecraft 1.5.1]].
*Zaktualizowano modyfikacje do [[Historia wersji#1.5.1|wersji gry Minecraft 1.5.1]].
*Utworzono osobne klasy dla [[{{VW|Itemy}}|itemów]] (nie dotyczy jedzenia).
*Utworzono osobne klasy dla [[{{VW|Itemy}}|itemów]] (nie dotyczy jedzenia).
Linia 469: Linia 533:
| {{v|t=1|1.5}}
| {{v|t=1|1.5}}
| <p align="center">23 marca 2013 r.
| <p align="center">23 marca 2013 r.
| {{Anchor|Initial 1.1}}
| {{Anchor|Initial 1.1|001}}
*Utworzono [[{{VW}}|modyfikacje Virtual World]].
*Utworzono [[{{VW}}|modyfikacje Virtual World]].
*Utworzono kod [[{{VW}}|modyfikacji]].
*Utworzono kod [[{{VW}}|modyfikacji]].

Wersja z 18:08, 10 sty 2014


Treść strony Historia wersji nie jest wspierana przez Mojang Studios ani Minecraft Wiki. Strona opisuje element stworzony przez społeczność gry.
Modyfikacja
Artykuł Historia wersji dotyczy modyfikacji. To nie występuje w grze!



Beta

Numer Nazwa Wersja Zgodne z wersją gry Minecraft Data wydania Lista zmian Uwagi

#010

Virtual World Beta 1.1

Beta 1.1
VW-010_MC-1.6.4

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

4 stycznia 2014 r.

Niniejsza wersja zawiera "Winter!Special 2014"


Alpha

Numer Nazwa Wersja Zgodne z wersją gry Minecraft Data wydania Lista zmian Uwagi

#009

Virtual World Alpha 1.6

Alpha 1.6
VW-009_MC-1.6.4

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

14 października 2013 r.

brak

#008

Virtual World Alpha 1.5

Alpha 1.5
VW-008_MC-1.6.2

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

27 sierpnia 2013 r

brak

#007

Virtual World Alpha 1.4

Alpha 1.4
VW-007_MC-1.6.2

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

20 lipca 2013 r.

brak

#006

Virtual World Alpha 1.3

Alpha 1.3
VW-006_MC-1.5.2

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

12 lipca 2013 r.

brak

#005

Virtual World Alpha 1.2

Alpha 1.2
VW-005_MC-1.5.2

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

31 maja 2013 r.

brak

#004

Virtual World Alpha 1.1

Alpha 1.1
VW-004_MC-1.5.1

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

3 maja 2013 r

brak

Initial

Numer Nazwa Wersja Zgodne z wersją gry Minecraft Data wydania Lista zmian Uwagi

#003

Virtual World Initial 1.3

Initial 1.3
VW-003_MC-1.5.1

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

9 kwietnia 2013 r.

brak

#002

Virtual World Initial 1.2

Initial 1.2
VW-002_MC-1.5.1

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

30 marca 2013 r.

brak

#001

Virtual World Initial 1.1

Initial 1.1
VW-001_MC-1.5

Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist.

23 marca 2013 r.

brak



Virtual World • Virtual World Server • Nowe elementy • Receptury wytwarzania • Historia wersji • Instrukcja instalacji • Poradniki • Autorzy