Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „{| class="wikitable" ! Nazwa na wiki ! Nazwa w grze |- | Blok gliny | Glina |- | Blok Netherowej cegły | Netherowa cegła |- | C...” |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
! Nazwa na wiki | ! Nazwa na wiki | ||
! Nazwa w grze | ! Nazwa w grze | ||
|- | |||
| Atrament | |||
| Torbiel z atramentem | |||
|- | |- | ||
| Blok gliny | | Blok gliny | ||
| Linia 14: | Linia 17: | ||
| Czerwone jabłko | | Czerwone jabłko | ||
| Jabłko | | Jabłko | ||
|- | |||
| Czerwony barwnik | |||
| Różana czewień | |||
|- | |- | ||
| Kryształ diamentu | | Kryształ diamentu | ||
| Diament | | Diament | ||
|- | |||
| Żółty barwnik | |||
| Mleczowa żółć | |||
|- | |||
| Pieczony befsztyk | |||
| Befsztyk | |||
|- | |||
| Potrawka grzybowa | |||
| Zupa grzybowa | |||
|- | |- | ||
| Przewód z czerwonego kamienia | | Przewód z czerwonego kamienia | ||
| Linia 23: | Linia 38: | ||
| Pył czerwonego kamienia | | Pył czerwonego kamienia | ||
| Czerwony proszek | | Czerwony proszek | ||
|- | |||
| Slimeball | |||
| Kula szlamu | |||
|- | |||
| Topór | |||
| Siekiera | |||
|- | |||
| Usmazona ryba | |||
| Pieczona ryba | |||
|- | |||
| Węgiel (przedmiot) | |||
| Węgiel | |||
|- | |||
| Zegarek | |||
| Zegar | |||
|- | |||
| Zielony barwnik | |||
| Kaktusowa zieleń | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:39, 4 kwi 2013
| Nazwa na wiki | Nazwa w grze |
|---|---|
| Atrament | Torbiel z atramentem |
| Blok gliny | Glina |
| Blok Netherowej cegły | Netherowa cegła |
| Czerwone cegły | Cegły |
| Czerwone jabłko | Jabłko |
| Czerwony barwnik | Różana czewień |
| Kryształ diamentu | Diament |
| Żółty barwnik | Mleczowa żółć |
| Pieczony befsztyk | Befsztyk |
| Potrawka grzybowa | Zupa grzybowa |
| Przewód z czerwonego kamienia | Czerwony kamień |
| Pył czerwonego kamienia | Czerwony proszek |
| Slimeball | Kula szlamu |
| Topór | Siekiera |
| Usmazona ryba | Pieczona ryba |
| Węgiel (przedmiot) | Węgiel |
| Zegarek | Zegar |
| Zielony barwnik | Kaktusowa zieleń |