Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 170: | Linia 170: | ||
|[http://www.minecraftforum.net/topic/764515-100-convenient-inventory-21-official/ Forum] | |[http://www.minecraftforum.net/topic/764515-100-convenient-inventory-21-official/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
|{{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
|SmartModding | |SmartModding | ||
|- | |- | ||
| Linia 178: | Linia 178: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/184426-123-dynamic-lights/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/184426-123-dynamic-lights/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.5}} | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
| AtomicStryker | | AtomicStryker | ||
|- | |- | ||
| Linia 228: | Linia 228: | ||
|{{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | |{{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | ||
| sp614x | | sp614x | ||
|- | |- | ||
| Rei's Minimap | | Rei's Minimap | ||
| Linia 245: | Linia 237: | ||
| ReiNFSK | | ReiNFSK | ||
|- | |- | ||
| | | Set Modifications | ||
| style="text-align: left;" | | | style="text-align: left;" | SM Świat Minecrafta jest modem stworzonym pod serwer gry Minecraft [http://swiatminecrafta.xorg.pl/], do gry jednoosobowej. Dodaje nowe przedmioty (m.in. wodny diament, czarną materię, białą materię), bloki (m.in. tęczowy blok, blok czarnej materii, blok białej materii, zabójczy blok), moby (np. upiór, istota człekokształtna) i biomy (np. Tęczowa Łąka). Posiada też niestandardowe menu gry, własny launcher, komplet innych modów (m.in. Too Many Items, Rei’s Minimap) i inne. | ||
| | | v1.4.7_SM-012 | ||
| [http:// | | [http://inne.bartoszkonkol.w8w.pl/minecraft/SM/updates/list/ Spis wszystkich wersji] | ||
| {{v|t=1|1. | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| | | ModLoader zawarty w instalatorze modyfikacji | ||
| | | [http://bartoszkonkol.za.pl/ © Bartosz Konkol] | ||
|- | |- | ||
| Sign Tags | | Sign Tags | ||
| style="text-align: left;" | Mod sprawia, że po napisaniu godziny | | style="text-align: left;" | Mod sprawia, że po napisaniu godziny lub koordynatów na tabliczce (x: y: z:) odpowiednio zmieni się godzina lub przeteleportuje nas w wybrane miejsce. | ||
| | | 1.5 | ||
| [http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=80246 Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=80246 Forum] | ||
| {{v|t=1|1. | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | | {{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | ||
| Risugami | | Risugami | ||
| Linia 266: | Linia 258: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=100267&p=1494675#p1494675 Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=100267&p=1494675#p1494675 Forum] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
| simo_415 | | simo_415 | ||
|- | |||
| Somnia | |||
| style="text-align: left;" | Mod urzeczywistnia świat podczas spania. Na przykład: gracz kładzie się spać, a w piecyku nadal przepala się surowiec, dzięki czemu, po zbudzeniu wszystko będzie już przepalone. Pozwala także wybrać porę dnia, do której gracz chce spać. | |||
| v24 | |||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/162771-100-somnia-sspml/ Forum] | |||
| {{v|t=1|1.2.5}} | |||
| {{tc|Tak|ModLoader}} | |||
| MALfunction84 | |||
|- | |||
| Spawner Gui | |||
| style="text-align: left;" | Mod pozwala wybierać jakie zwierzę aktualnie będzie się spawnować w Monster Spawnerze. | |||
| 1.5 | |||
| [http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=80246 Forum] | |||
| {{v|t=1|1.5}} | |||
| {{tc|Tak|ModLoader}} | |||
| Risugami | |||
|- | |- | ||
| What's My Light Level | | What's My Light Level | ||
| style="text-align: left;" | Mod dodaje do gry małe Menu w lewym górnym rogu, które pokazuje poziom światła, czy na [[Chunk|Chunku]] może się pojawić [[Slime]], oraz wiele przydatnych rzeczy. | | style="text-align: left;" | Mod dodaje do gry małe Menu w lewym górnym rogu, które pokazuje poziom światła, czy na [[Chunk|Chunku]] może się pojawić [[Slime]], oraz wiele przydatnych rzeczy. | ||
| Stable | | Stable 41 | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/170739- Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/170739- Forum] | ||
| {{v|t=1|1. | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | | {{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | ||
| iPeer | | iPeer | ||
| Linia 279: | Linia 287: | ||
| World Downloader | | World Downloader | ||
| style="text-align: left;" | Mod pozwala na pobieranie światów gry z rozgrywki wieloosobowej. | | style="text-align: left;" | Mod pozwala na pobieranie światów gry z rozgrywki wieloosobowej. | ||
| | | 1.5 | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/1444862-146-world-downloader-mod/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/1444862-146-world-downloader-mod/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1. | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | | {{Modyfikacje/ModLoader|nie}} | ||
| cubic72 | | cubic72 | ||
|} | |} | ||
| Linia 312: | Linia 312: | ||
| [http://www.mod-buildcraft.com/2012/12/22/buildcraft-3-3-0-for-minecraft-1-4-6/ Strona] | | [http://www.mod-buildcraft.com/2012/12/22/buildcraft-3-3-0-for-minecraft-1-4-6/ Strona] | ||
| {{v|t=1|1.4.6}} | | {{v|t=1|1.4.6}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| SpaceToad (kiedyś) <br /> Krapht & SirSengir (obecnie) | | SpaceToad (kiedyś) <br /> Krapht & SirSengir (obecnie) | ||
|- | |- | ||
| Linia 320: | Linia 320: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/508821-181-the-car-mod/page__st__60__p__8128718__fromsearch__1#entry8128718/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/508821-181-the-car-mod/page__st__60__p__8128718__fromsearch__1#entry8128718/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.4.5}} | | {{v|t=1|1.4.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
| mermz | | mermz | ||
|- | |- | ||
| Linia 328: | Linia 328: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/964897-110-sp-clay-soldiers-mod-v-41/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/964897-110-sp-clay-soldiers-mod-v-41/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.5}} | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
| KodaichiZero (klasyczna wersja modyfikacji), SanAndreasP i SilverChiren (dalszy rozwój modyfikacji) | | KodaichiZero (klasyczna wersja modyfikacji), SanAndreasP i SilverChiren (dalszy rozwój modyfikacji) | ||
|- | |- | ||
| Linia 336: | Linia 336: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/892282- Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/892282- Forum] | ||
| {{v|t=1|1.5}} | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| dan200 | | dan200 | ||
|- | |- | ||
| Linia 344: | Linia 344: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/1106178- Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/1106178- Forum] | ||
| {{v|t=1|1.2.5}} | | {{v|t=1|1.2.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| x3n0ph0b3, Pahimar | | x3n0ph0b3, Pahimar | ||
|- | |- | ||
| Linia 352: | Linia 352: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/700588- Forum]<br>[http://forestry.sengir.net/wiki.new/doku.php Wiki] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/700588- Forum]<br>[http://forestry.sengir.net/wiki.new/doku.php Wiki] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| SirSengir | | SirSengir | ||
|- | |- | ||
| Linia 360: | Linia 360: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/511421-147-herobrine-285-now-with-a-configurator-modloader-forge-compatible/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/511421-147-herobrine-285-now-with-a-configurator-modloader-forge-compatible/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.5}} | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
| Burnner | | Burnner | ||
|- | |- | ||
| Linia 368: | Linia 368: | ||
| [http://wiki.industrial-craft.net/index.php?title=Main_Page Strona] | | [http://wiki.industrial-craft.net/index.php?title=Main_Page Strona] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| Alblaka i ekipa | | Alblaka i ekipa | ||
|- | |- | ||
| Linia 376: | Linia 376: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/227822-15-01-millenaire-npc-village-054-fixes-speed-imp/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/227822-15-01-millenaire-npc-village-054-fixes-speed-imp/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.5}} | | {{v|t=1|1.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
| Kinneken | | Kinneken | ||
|- | |- | ||
| Linia 384: | Linia 384: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=86929 Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=86929 Forum] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| DrZhark | | DrZhark | ||
|- | |- | ||
| Linia 400: | Linia 400: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/701990-142-railcraft-6700-forge/- Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/701990-142-railcraft-6700-forge/- Forum] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| CovertJaguar | | CovertJaguar | ||
|- | |- | ||
| Linia 408: | Linia 408: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/365357- Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/365357- Forum] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| eloraam | | eloraam | ||
|- | |- | ||
| Linia 424: | Linia 424: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/1585216-thaumcraft-302b-updated-2412013/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/1585216-thaumcraft-302b-updated-2412013/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.4.7}} | | {{v|t=1|1.4.7}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|Minecraft Forge}} | ||
| Azanor | | Azanor | ||
|- | |- | ||
| Linia 440: | Linia 440: | ||
| [http://www.minecraftforum.net/topic/488434-125-zeppelin-031-wip/ Forum] | | [http://www.minecraftforum.net/topic/488434-125-zeppelin-031-wip/ Forum] | ||
| {{v|t=1|1.2.5}} | | {{v|t=1|1.2.5}} | ||
| {{ | | {{tc|Tak|ModLoader}} | ||
| blakmajik | | blakmajik | ||
|} | |} | ||
Wersja z 18:23, 21 mar 2013
Zastosowania
Przewód/dioda
Komparator, podobnie do przekaźnika, działa jak dioda. Powoduje opóźnienie tylko 1/2 ticka, wysyłając sygnał wyjściowy o tej samej sile co wyjściowy. Pozwala prądowi płynąć tylko w jedną stronę.
Komparator
Boczne wejście komparatora może być używane do ustalenia progu dla sygnału wejściowego. Sygnał wyjściowy jest wysyłany tylko, jeśli sygnał A jest większy lub równy sygnałowi B. Sygnał A jest dostarczany z tyłu komparatora, a sygnał B - z któregokolwiek boku. Gdy sygnały dochodzą z obu boków, słabszy jest ignorowany.
Osłabiacz
Kontroler zawartości inwentarza
Jeśli do komparatora jest podłączony do pojemnika wysyła sygnał zależny od procentu używanej w nim przestrzeni. Tym pojemnikiem może być skrzynia, skrzynia z pułapką, skrzynia Kresu, piec, dozownik, zbiornik, statyw alchemiczny, podajnik, szafa grająca albo tory z czujnikiem z wagonikiem ze skrzynią lub zbiornikiem. Komparator może być też podłączony do solidnego bloku, który przylega do kontenera, jeśli wszystkie 3 bloki znajdują się w linii prostej. Sygnał od spodu bloku pomiędzy pojemnikiem a komparatorem może ingerować w sygnał wyjściowy.
Sprawdzanie inwentarza
Kiedy pojemnik jest pusty, wyjście jest równe 0.
Kiedy nie jest, siła sygnału jest obliczana w następujący sposób:
siła sygnału = w zaokrągleniu do zera(1 + (liczba przedmiotów w pojemniku / (wszystkie miejsca w kontenerze * 64)) * 14)
Przedmioty, które nie mogą być stackowane lub stackują się po 16 są traktowane jako pełny stack.
To może być użyteczne do tworzenia sygnałów o określonej sile przy uzyciu komparatorów i pojemników. Liczba wymaganych przedmiotów w kontenerze jest obliczana w ten sposób:
wymagane przedmioty = max(w zaokrągleniu w górę((wszystkie sloty w pojemniku * 64 / 14) * (żądana siła sygnału - 1)))
Sprawdzanie płyty w szafie grającej
Sygnał wyjściowy komparatora podłączonego do szafy grającej odpowiada umieszczonej w niej płycie muzycznej.
| Sygnał | Płyta muzyczna |
|---|---|
| 0 | brak |
| 1 | 13 |
| 2 | cat |
| 3 | blocks |
| 4 | chirp |
| 5 | far |
| 6 | mall |
| 7 | mellohi |
| 8 | stal |
| 9 | strad |
| 10 | ward |
| 11 | 11 |
| 12 | wait |
Historia
| Pełna wersja | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 24 listopada 2012 | Jeb powiedział, że w Minecraftcie być może będzie kondensator. | ||||
| 27 grudnia 2012 | Dinnerbone opublikował obrazki pierwszej wersji komparatora, zamiast kondensatora. | ||||
| 2 stycznia 2013 | Dinnerbone opublikował kolejny obrazek komparatora. | ||||
| 13w01a | Dodano komparator. (Plik:150px-Redstone Comparator.png) | ||||
| 13w02a | Zmieniono teksturę komparatora. ( | ||||
Modyfikacje dla klienta
Spis modyfikacji dla pojedynczych graczy.
API (interfejs programowania aplikacji) i ładowacze
Te modyfikacje zmieniają interfejs lub ładują grę.
| Nazwa | Opis | Wersja | Link | Najnowsza kompatybilna wersja | Wymaga API? | Autor |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AudioMod | Pozwala na dodawanie nowych dźwięków i ich formatów. | 1.4.7 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | Risugami |
| Minecraft Forge | Menadżer modów zapobiegający konfliktom między nimi. | 7.7.0 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | N/A | SpaceToad, eloraam, cpw, LexManos |
| ModLoader | Menadżer modów zapobiegający konfliktom między nimi. | 1.4.5 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | N/A | Risugami |
| MyCraft Mod Manager | Pozwala na szybkie instalowanie i odinstalowanie modyfikacji. Istnieje również możliwość włączania i wyłączania modów. | 2.4.4 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | xthexder and jli |
Estetyka i funkcjonalność
| Nazwa | Opis | Wersja | Link | Najnowsza kompatybilna wersja | Wymaga API? | Autor |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AutoSwitch | Modyfikacja m.in. automatycznie przełącza do właściwego narzędzia podczas wydobywania bloku czy przełącza do najlepszej broni podczas walki z mobem lub graczem. Działa w trybie dla pojedynczego gracza i w grze dla wielu graczy. Wspiera zaklęcia. | 3.0.0 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge lub ModLoader | Thebombzen |
| Convenient Inventory | Modyfikacja pozwala na szybkie uporządkowanie przedmiotów w skrzynkach i ekwipunku. | 2.9 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | SmartModding |
| Dynamic Lights | Mod sprawia, że blok będący źródłem światła (np. pochodnia, glowstone) świeci również wtedy, gdy gracz trzyma lub wyrzuci z ekwipunku (po wciśnięciu Q) ten przedmiot. | 1.5 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | AtomicStryker |
| EnchantView | Mod sprawia, że w stole do zaklinania, gracz może zobaczyć na jaki poziom, oraz jaki bonus zostanie ulepszone narzędzie. | 3.7.1 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader lub Minecraft Forge dla wersji Light, ThebombzenAPI | Thebombzen |
| Inventory Tweaks | Mod sprawia, że po naciśnięciu przycisku wszystkie przedmioty w ekwipunku oraz skrzyniach zostają posortowane kategoriami. | 1.52 | Forum Website | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | Jimeowan |
| iPixeli's Female Gender Option Mod | Mod dodaje opcję zmiany płci na kobietę, a także dodaje nowy model postaci. | 1.1.7 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | iPixeli |
| Little Blocks Mod | Mod Little Blocks dodaje możliwość tworzenia bloków o wielkości równej 1/512 normalnego bloku. | 2.0.2.1 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | VengeurK |
| MinecartLavaBoats | Dodaje do gry możliwość pływania wagonikiem po lawie. | v1.11.0 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | Thebombzen |
| OptiFine | Mod zmniejsza lagi i dodaje do gry dużo nowych ustawień. | 1.4.6_HD_U_D5 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | sp614x |
| Rei's Minimap | Mod dodaje mini mapkę w górnym prawym rogu ekranu, podczas gry. | v3.3_04 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | ReiNFSK |
| Set Modifications | SM Świat Minecrafta jest modem stworzonym pod serwer gry Minecraft [1], do gry jednoosobowej. Dodaje nowe przedmioty (m.in. wodny diament, czarną materię, białą materię), bloki (m.in. tęczowy blok, blok czarnej materii, blok białej materii, zabójczy blok), moby (np. upiór, istota człekokształtna) i biomy (np. Tęczowa Łąka). Posiada też niestandardowe menu gry, własny launcher, komplet innych modów (m.in. Too Many Items, Rei’s Minimap) i inne. | v1.4.7_SM-012 | Spis wszystkich wersji | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader zawarty w instalatorze modyfikacji | © Bartosz Konkol |
| Sign Tags | Mod sprawia, że po napisaniu godziny lub koordynatów na tabliczce (x: y: z:) odpowiednio zmieni się godzina lub przeteleportuje nas w wybrane miejsce. | 1.5 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | Risugami |
| Single Player Commands | Ten mod wprowadza komendy do gry jednoosobowej. | v4.4 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | simo_415 |
| Somnia | Mod urzeczywistnia świat podczas spania. Na przykład: gracz kładzie się spać, a w piecyku nadal przepala się surowiec, dzięki czemu, po zbudzeniu wszystko będzie już przepalone. Pozwala także wybrać porę dnia, do której gracz chce spać. | v24 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | MALfunction84 |
| Spawner Gui | Mod pozwala wybierać jakie zwierzę aktualnie będzie się spawnować w Monster Spawnerze. | 1.5 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | Risugami |
| What's My Light Level | Mod dodaje do gry małe Menu w lewym górnym rogu, które pokazuje poziom światła, czy na Chunku może się pojawić Slime, oraz wiele przydatnych rzeczy. | Stable 41 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | iPeer |
| World Downloader | Mod pozwala na pobieranie światów gry z rozgrywki wieloosobowej. | 1.5 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | cubic72 |
Nowe elementy
Popularne mody, które wprowadzają nowości do gry.
| Nazwa | Opis | Wersja | Link | Najnowsza kompatybilna wersja | Wymaga API? | Autor |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BuildCraft | Mod dodaje zautomatyzowane górnictwo i rzemiosło, jak również transport rurami z możliwością sortowania. | 3.3.0 | Strona | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | SpaceToad (kiedyś) Krapht & SirSengir (obecnie) |
| Car Mod | Dodaje samochód w stylu wagonika. | 2.2 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | mermz |
| Clay Soldiers Mod | Ta modyfikacja dodaje do gry glinianych żołnierzy o różnych kolorach, a także wiele dodatków dla nich. | v9.1 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | KodaichiZero (klasyczna wersja modyfikacji), SanAndreasP i SilverChiren (dalszy rozwój modyfikacji) |
| ComputerCraft | Modyfikacja dodająca komputery i programowalne roboty ("żółwie"). | 1.51 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | dan200 |
| EquivalentExchange 2 | Mod dodający transmutację przedmiotów w inne | 1.4.6.7 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | x3n0ph0b3, Pahimar |
| Forestry | Modyfikacja dodająca automatyczne farmy i pszczoły. | 2.0.0.11 | Forum Wiki |
Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | SirSengir |
| Herobrine | Modyfikacja dodająca Herobrine'a. | 2.9 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | Burnner |
| IndustrialCraft2 | Modyfikacja wprowadzająca do naszej gry maszyny i narzędzia elektryczne, solary oraz nowe rodzaje elektrycznej zbroi. | 1.111 | Strona | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | Alblaka i ekipa |
| Millénaire | Dodaje wioski, wyposażenie, zbroje, narzędzia. | 4.4.1 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | Kinneken |
| Mo' Creatures | Dodaje wiele nowych mobów i przedmiotów do gry. | 4.5.1 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | DrZhark |
| NotEnoughItems | Modyfikacja podobna do TooManyItems, lecz dodatkowo umożliwia wyświetlanie receptur craftingu i przetapiania. | 1.5.2.3 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | ChickenBones |
| RailCraft | Modyfikacja dodająca nowe tory, wagoniki, dużo nowych budowli, takie jak wielkie zbiorniki czy bojler. | 6.15.0.0 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | CovertJaguar |
| RedPower 2 | Modyfikacja rozszerzająca możliwości redstone, dodająca wiele maszyn oraz transport przedmiotów rurami. | pr6 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | eloraam |
| Smart Moving | Dodaje nowe animacje pływania i nurkowania. Pozwala czołgać się, skakać na główkę i łapać się bloków. | 13.3 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | Divisor |
| ThaumCraft 3 | Mod dodający magię. | 3.0.3 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Minecraft Forge | Azanor |
| TooManyItems | Pozwala na wybranie z listy przedmiotów i uzupełnienie nimi ekwipunku, usuwanie przedmiotów, włączanie i wyłączanie opadów, zmiana pory dnia oraz trybu gry. | 2013-01-09 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Nie, ale więcej funkcji z ModLoaderem | Marglyph |
| Zeppelin mod | Modyfikacja dodająca statki, statki powietrzne, windy, karuzele, busolę i radio. | 0.31 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | ModLoader | blakmajik |
Poprawki
Te modyfikacje poprawiają błędy lub zachowanie gry.
| Nazwa | Opis | Wersja | Link | Najnowsza kompatybilna wersja | Wymaga API? | Autor |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HD Texture Fix | Umożliwia zainstalowanie tekstury o rozdzielczości powyżej 16x16px. | 2.4.2 | Forum | Błąd Lua: expandTemplate: template "Table Choice" does not exist. | Szablon:Modyfikacje/ModLoader | Kahr |