Wytwarzanie/użytkowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Dodanie Shulkerowej skrzyni, poprawki |
|||
| Linia 43: | Linia 43: | ||
|Output= Szafa grająca | |Output= Szafa grająca | ||
}} | }} | ||
|Odtwarza [[Płyta muzyczna| | |Odtwarza [[Płyta muzyczna|płyty muzyczne]]. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 54: | Linia 54: | ||
|Output= Skrzynia Kresu | |Output= Skrzynia Kresu | ||
}} | }} | ||
|Skrzynia z właściwością | |Skrzynia z właściwością teleportowania przedmiotów. Gdy gracz do jednej skrzyni włoży jakiś przedmiot, to pojawi się on we wszystkich innych tego rodzaju skrzyniach. | ||
|- align="center" | |||
| '''[[Shulkerowa skrzynia|Fioletowa Shulkerowa skrzynia]]''' | |||
| '''[[Skorupa Shulkera]]''' <br> + <br> '''[[Skrzynia]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= Muszla Shulkera |C1= | |||
|A2= |B2= Skrzynia |C2= | |||
|A3= |B3= Muszla Shulkera |C3= | |||
|Output= Fioletowa Shulkerowa skrzynia | |||
}} | |||
|Posiada właściwość magazynowania i transportowania przedmiotów. Gracz może umieścić w niej swoje przedmioty, a następnie zniszczyć ją i zabrać ze sobą, zaoszczędzając tym samym miejsce w [[ekwipunek|ekwipunku]]. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| '''[[Magiczna latarnia]]''' | | '''[[Magiczna latarnia]]''' | ||
| '''[[Szkło]]''' <br> + <br> '''[[ | | '''[[Szkło]]''' <br> + <br> '''[[Netherowa gwiazda]]''' <br> + <br> '''[[Obsydian]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Szkło |B1= Szkło |C1= Szkło | |A1= Szkło |B1= Szkło |C1= Szkło | ||
Wersja z 19:37, 17 mar 2017
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stół do zaklęć | Książka + Diamenty + Obsydian |
|
Używany do zaklinania narzędzi, broni i zbroi. | ||||||||||||
| Kowadło | Bloki żelaza + Sztabki żelaza |
|
Pozwala zmieniać nazwy przedmiotów, naprawiać przedmioty i łączyć zaklęcia. | ||||||||||||
| Szafa grająca | Deski + Diament |
|
Odtwarza płyty muzyczne. | ||||||||||||
| Skrzynia Kresu | Oko Kresu + Obsydian |
|
Skrzynia z właściwością teleportowania przedmiotów. Gdy gracz do jednej skrzyni włoży jakiś przedmiot, to pojawi się on we wszystkich innych tego rodzaju skrzyniach. | ||||||||||||
| Fioletowa Shulkerowa skrzynia | Skorupa Shulkera + Skrzynia |
|
Posiada właściwość magazynowania i transportowania przedmiotów. Gracz może umieścić w niej swoje przedmioty, a następnie zniszczyć ją i zabrać ze sobą, zaoszczędzając tym samym miejsce w ekwipunku. | ||||||||||||
| Magiczna latarnia | Szkło + Netherowa gwiazda + Obsydian |
|
Blok dodający graczu premie w postaci pozytywnych efektów. |