Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Uzupełniłem na ile miałem rano czas ;) Proszę do czasu mojego przyjścia (ok 12:40) nie edytować, sam chciałbym się zająć stroną. Redaktorom polecam się zastanowić jaką nazwę dać nowym kamieniom czy może zostawić tę... :) |
Update 1.8! |
||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
}} | }} | ||
| Ma działanie podobne do trampoliny, spadnięcie na niego nie powoduje obrażeń od upadku. | | Ma działanie podobne do trampoliny, spadnięcie na niego nie powoduje obrażeń od upadku. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Drzwi]]''' | |||
|[[Deski]] lub [[Sztabka żelaza|sztabki żelaza]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Dębowe deski, Sztabka żelaza |B1= Dębowe deski, Sztabka żelaza |C1= | |||
|A2= Dębowe deski, Sztabka żelaza |B2= Dębowe deski, Sztabka żelaza |C2= | |||
|A3= Dębowe deski, Sztabka żelaza |B3= Dębowe deski, Sztabka żelaza |C3= | |||
|Output= Drewniane drzwi, Żelazne drzwi |OA=3 | |||
}} | |||
| Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy kliknięcia i [[Czerwony kamień (obwody)|elektryczności]]. Drzwi żelazne mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy elektryczności. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 31: | Linia 42: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[ | |'''[[Rzeźbione kamienne cegły]]''' | ||
|[[Półblok|Pół blok z kamiennej cegły]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Schodek z kamiennej cegły |B2= |C2= | |||
|A3= Schodek z kamiennej cegły |B3= |C3= | |||
|Output= Rzeźbione kamienne cegły | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Dioryt]]''' | |||
|[[Bruk]] + [[Kwarc]] | |[[Bruk]] + [[Kwarc]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| Linia 37: | Linia 60: | ||
|A2= Bruk |B2= Kwarc |C2= | |A2= Bruk |B2= Kwarc |C2= | ||
|A3= Kwarc |B3= Bruk |C3= | |A3= Kwarc |B3= Bruk |C3= | ||
|Output= | |Output= Dioryt |OA=2 | ||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Andezyt]]''' | |||
|[[Bruk]] + [[Kwarc]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Bruk |B2= Dioryt |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Andezyt |OA=2 | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Gładki dioryt]]''' | |||
|[[Dioryt]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Dioryt |B2= Dioryt |C2= | |||
|A3= Dioryt |B3= Dioryt |C3= | |||
|Output= Gładki dioryt |OA=4 | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Gładki andezyt]]''' | |||
|[[Andezyt]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Andezyt |B2= Andezyt |C2= | |||
|A3= Andezyt |B3= Andezyt |C3= | |||
|Output= Andezyt |OA=4 | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Granit]]''' | |||
|[[Kwarc]] + [[Dioryt]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Kwarc |B2= Dioryt |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Granit |OA=1 | |||
}} | }} | ||
| Używany do dekoracji. | | Używany do dekoracji. | ||
Wersja z 14:02, 10 sty 2014
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blok szlamu | Kula szlamu |
|
Ma działanie podobne do trampoliny, spadnięcie na niego nie powoduje obrażeń od upadku. | ||||||||||||
| Drzwi | Deski lub sztabki żelaza |
|
Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy kliknięcia i elektryczności. Drzwi żelazne mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy elektryczności. | ||||||||||||
| Kamienne cegły z mchem | Kamienne cegły + Pnącze |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Rzeźbione kamienne cegły | Pół blok z kamiennej cegły |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Dioryt | Bruk + Kwarc |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Andezyt | Bruk + Kwarc |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Gładki dioryt | Dioryt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Gładki andezyt | Andezyt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Granit | Kwarc + Dioryt |
|
Używany do dekoracji. |