Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
Uzupełniłem na ile miałem rano czas ;) Proszę do czasu mojego przyjścia (ok 12:40) nie edytować, sam chciałbym się zająć stroną. Redaktorom polecam się zastanowić jaką nazwę dać nowym kamieniom czy może zostawić tę... :) |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
!width="204"|Crafting | !width="204"|Crafting | ||
!width="390"|Opis | !width="390"|Opis | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Blok szlamu]]''' | |||
|[[Kula szlamu]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Kula szlamu |B1= Kula szlamu |C1= Kula szlamu | |||
|A2= Kula szlamu |B2= Kula szlamu |C2= Kula szlamu | |||
|A3= Kula szlamu |B3= Kula szlamu |C3= Kula szlamu | |||
|Output= Blok szlamu | |||
}} | |||
| Ma działanie podobne do trampoliny, spadnięcie na niego nie powoduje obrażeń od upadku. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Kamienne cegły z mchem]]''' | |||
|[[Kamienne cegły]] + [[Pnącze]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Kamienne cegły |B2= Pnącze |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Kamienne cegły z mchem | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Diorite]]''' | |||
|[[Bruk]] + [[Kwarc]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Bruk |B2= Kwarc |C2= | |||
|A3= Kwarc |B3= Bruk |C3= | |||
|Output= Diorite |OA=2 | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 07:20, 10 sty 2014
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blok szlamu | Kula szlamu |
|
Ma działanie podobne do trampoliny, spadnięcie na niego nie powoduje obrażeń od upadku. | ||||||||||||
| Kamienne cegły z mchem | Kamienne cegły + Pnącze |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Diorite | Bruk + Kwarc |
|
Używany do dekoracji. |