Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
Dodano receptury |
||
| Linia 96: | Linia 96: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|4}}. | |Dodaje {{hungerbar|4}}. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Nasiona dyni]]''' | |||
|[[Dynia]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Dynia |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Nasiona dyni |OA=4 | |||
}} | |||
|Można zasadzić, żeby wyhodować więcej dyń. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Nasiona arbuza]]''' | |||
|[[Kawałek arbuza]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Kawałek arbuza |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Nasiona arbuza | |||
}} | |||
|Można zasadzić, żeby wyhodować więcej arbuzów. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 107: | Linia 131: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|3}} | |Dodaje {{hungerbar|3}} | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Snop siana]]''' | |||
|[[Zboże]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Zboże |B1= Zboże |C1= Zboże | |||
|A2= Zboże |B2= Zboże |C2= Zboże | |||
|A3= Zboże |B3= Zboże |C3= Zboże | |||
|Output= Nasiona arbuza | |||
}} | |||
|Można zasadzić, żeby wyhodować więcej arbuzów. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Zboże]]''' | |||
|[[Snop siana]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Snop siana |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Zboże |OA=9 | |||
}} | |||
|Można zasadzić, żeby wyhodować więcej arbuzów. | |||
|} | |} | ||
Wersja z 16:41, 31 gru 2013
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Czerwony grzyb + Brązowy grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Chleb | Zboże |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złote jabłko | Samorodki złota + Czerwone jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina Cukrowa |
|
Używane do stworzenia ciasta i placka dyniowego. | ||||||||||||
| Ciasto | Zboże + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy dodaje | ||||||||||||
| Ciastko | Zboże, Kakao |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Placek dyniowy | Dynia + Jajko + Cukier |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Nasiona dyni | Dynia |
|
Można zasadzić, żeby wyhodować więcej dyń. | ||||||||||||
| Nasiona arbuza | Kawałek arbuza |
|
Można zasadzić, żeby wyhodować więcej arbuzów. | ||||||||||||
| Złota marchewka | marchewka + samorodek złota |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Snop siana | Zboże |
|
Można zasadzić, żeby wyhodować więcej arbuzów. | ||||||||||||
| Zboże | Snop siana |
|
Można zasadzić, żeby wyhodować więcej arbuzów. |