Wytwarzanie/barwniki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d Poprawki plików
Poprawki (dokończę jutro)
Linia 3: Linia 3:
!width="75"|Nazwa
!width="75"|Nazwa
!width="150"|Składniki
!width="150"|Składniki
!width="204"|Crafting
!width="204"|Wejście » Wyjście
!width="390"|Opis
!width="390"|Opis
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Mączka kostna]]'''
|'''[[Mączka kostna]]'''
|[[Kość]]
|'''[[Kość]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
|A1= |B1=       |C1=  
|A1= |B1= |C1=  
|A2= |B2=       |C2=  
|A2= |B2= Kość |C2=  
|A3= |B3= Kość  |C3=  
|A3= |B3= |C3=  
|Output= Mączka kostna |OA= 3
|Output= Mączka kostna |OA= 3
}}
}}
|Używana do przywracania naturalnego koloru [[wełna|wełny]] oraz do szybkiego wzrostu nasion i sadzonek drzew.
|Używana do przywracania naturalnego koloru [[wełna|wełny]] oraz do szybkiego wzrostu nasion i sadzonek drzew.
|- align="center"
|'''[[Błękitny barwnik]]'''
|'''[[Lazuryt]]''' <br> + <br> '''[[Zielony barwnik]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1= |B1= |C1=
|A2= |B2= |C2=
|A3= Lazuryt |B3=  |C3= Kaktusowa zieleń
|Output= Błękitny barwnik |OA= 2
}}
|Używany do tworzenia błękitnej wełny, błękitnego szkła i błękitnej utwardzonej gliny.
|- align="center"
|'''[[Fioletowy barwnik]]'''
|''''[[Lazuryt|Niebieski barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Czerwony barwnik]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1= |B1= |C1=
|A2= |B2= |C2=
|A3= Lazuryt|B3= |C3= Różana czerwień
|Output= Fioletowy barwnik |OA= 2
}}
|Używana do tworzenia fioletowej wełny, fioletowego szkła i fioletowej utwardzonej gliny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Jasnoszary barwnik]]'''
|'''[[Jasnoszary barwnik]]'''
|[[Atrament]] + [[Mączka kostna]] <br />
|'''[[Atrament]]''' <br> + <br> '''[[Mączka kostna]]''' <br> lub <br> '''[[Szary barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Mączka kostna]]'''
lub<br />
[[Szary barwnik]] + [[Mączka kostna]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 29: Linia 52:
}}
}}
|Używany do tworzenia jasnoszarej wełny.
|Używany do tworzenia jasnoszarej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Szary barwnik]]'''
|'''[[Szary barwnik]]'''
|[[Atrament]] + [[Mączka kostna]]
|'''[[Atrament]]''' <br> + <br> '''[[Mączka kostna]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 40: Linia 64:
}}
}}
|Używany do tworzenia szarej wełny.
|Używany do tworzenia szarej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Czerwony barwnik]]'''
|'''[[Czerwony barwnik]]'''
|[[Kwiaty|Róża]]
|'''[[Kwiaty|Róża]]''' <br> lub <br> '''[[Burak ćwikłowy|Burak]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 51: Linia 76:
}}
}}
|Używany do tworzenia czerwonej wełny.
|Używany do tworzenia czerwonej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Pomarańczowy barwnik]]'''
|'''[[Pomarańczowy barwnik]]'''
|[[Czerwony barwnik]] + [[Żółty barwnik]]
|'''[[Czerwony barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Żółty barwnik]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 62: Linia 88:
}}
}}
|Używany do tworzenia pomarańczowej wełny.
|Używany do tworzenia pomarańczowej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Żółty barwnik]]'''
|'''[[Żółty barwnik]]'''
|[[Kwiaty|Żółty kwiat]]
|'''[[Kwiaty|Żółty kwiat]]''' <br> lub <br> '''[[Kwiaty|Słonecznik]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 73: Linia 100:
}}
}}
|Używany do tworzenia żółtej wełny.
|Używany do tworzenia żółtej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Limonkowy barwnik]]'''
|'''[[Limonkowy barwnik]]'''
|[[Zielony barwnik]] + [[Mączka kostna]]
|'''[[Zielony barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Mączka kostna]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 84: Linia 112:
}}
}}
|Używany do tworzenia limonkowej wełny.
|Używany do tworzenia limonkowej wełny.
|- align="center"
 
|'''[[Błękitny barwnik]]'''
|[[Lazuryt|Niebieski barwnik]] + [[Zielony barwnik]]
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1=  |B1=      |C1=
|A2=  |B2=      |C2=
|A3= Lazuryt |B3=  |C3= Kaktusowa zieleń
|Output= Błękitny barwnik |OA= 2
}}
|Używany do tworzenia błękitnej wełny.
|- align="center"
|'''[[Fioletowy barwnik]]'''
|[[Lazuryt|Niebieski barwnik]] + [[Czerwony barwnik]]
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1=  |B1=      |C1=
|A2=  |B2=      |C2=
|A3= Lazuryt|B3=  |C3= Różana czerwień
|Output= Fioletowy barwnik |OA= 2
}}
|Używana do tworzenia fioletowej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Jasnoniebieski barwnik]]'''
|'''[[Jasnoniebieski barwnik]]'''
|[[Lazuryt|Niebieski barwnik]] + [[Mączka kostna]]
|'''[[Lazuryt]]''' <br> + <br> '''[[Mączka kostna]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 117: Linia 124:
}}
}}
|Używany do tworzenia jasnoniebieskiej wełny.
|Używany do tworzenia jasnoniebieskiej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Karmazynowy barwnik]]'''
|'''[[Karmazynowy barwnik]]'''
|[[Fioletowy barwnik]] +<br />
|'''[[Fioletowy barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Różowy barwnik]]''' <br> lub <br> '''[[Lazuryt]]''' <br> + <br> '''[[Mączka kostna]]''' <br> + <br> '''[[Różana czerwień]]''' <br> lub <br> '''[[Lazuryt]]''' <br> + <br> '''[[Różowy barwnik]]''' <br> + <br> '''[[Różana czerwień]]'''
[[Różowy barwnik]] <br />
lub <br />
[[Lazuryt]] +<br />
[[Mączka kostna]] +<br />
[[Różana czerwień]]<br />
lub<br />
[[Lazuryt]] +<br />
[[Różowy barwnik]] +<br />
[[Różana czerwień]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
Linia 137: Linia 136:
}}
}}
|Używany do tworzenia karmazynowej wełny.
|Używany do tworzenia karmazynowej wełny.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Różowy barwnik]]'''
|'''[[Różowy barwnik]]'''

Wersja z 19:45, 13 cze 2016

Nazwa Składniki Wejście » Wyjście Opis
Mączka kostna Kość










Używana do przywracania naturalnego koloru wełny oraz do szybkiego wzrostu nasion i sadzonek drzew.
Błękitny barwnik Lazuryt
+
Zielony barwnik









Kaktusowa zieleń
Używany do tworzenia błękitnej wełny, błękitnego szkła i błękitnej utwardzonej gliny.
Fioletowy barwnik 'Niebieski barwnik
+
Czerwony barwnik









Różana czerwień
Używana do tworzenia fioletowej wełny, fioletowego szkła i fioletowej utwardzonej gliny.
Jasnoszary barwnik Atrament
+
Mączka kostna
lub
Szary barwnik
+
Mączka kostna










Używany do tworzenia jasnoszarej wełny.
Szary barwnik Atrament
+
Mączka kostna










Używany do tworzenia szarej wełny.
Czerwony barwnik Róża
lub
Burak



Różana czerwień






Używany do tworzenia czerwonej wełny.
Pomarańczowy barwnik Czerwony barwnik
+
Żółty barwnik







Różana czerwień

Używany do tworzenia pomarańczowej wełny.
Żółty barwnik Żółty kwiat
lub
Słonecznik








Mniszek lekarski
Używany do tworzenia żółtej wełny.
Limonkowy barwnik Zielony barwnik
+
Mączka kostna



Limonkowy barwnik



Kaktusowa zieleń

Używany do tworzenia limonkowej wełny.
Jasnoniebieski barwnik Lazuryt
+
Mączka kostna










Używany do tworzenia jasnoniebieskiej wełny.
Karmazynowy barwnik Fioletowy barwnik
+
Różowy barwnik
lub
Lazuryt
+
Mączka kostna
+
Różana czerwień
lub
Lazuryt
+
Różowy barwnik
+
Różana czerwień



Karmazynowy barwnik


Różana czerwień
Używany do tworzenia karmazynowej wełny.
Różowy barwnik Czerwony barwnik + Mączka kostna







Różana czerwień

Używany do tworzenia różowej wełny.