Różowy barwnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Qwert225 (dyskusja | edycje)
Dodano barwienie gliny i szkła
Qwert225 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 44: Linia 44:
* Możliwe jest zdobycie więcej bloczków różowej [[Wełna|wełny]], poprzez zafarbowanie [[Owca|owcy]] różowym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków różowej wełny.
* Możliwe jest zdobycie więcej bloczków różowej [[Wełna|wełny]], poprzez zafarbowanie [[Owca|owcy]] różowym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków różowej wełny.
* Malowanie [[zbroja|skórzanej zbroi]] i obroży [[wilk|psom]]
* Malowanie [[zbroja|skórzanej zbroi]] i obroży [[wilk|psom]]
* Wytwarzanie [[Karmazynowy barwnik|karmazynowego barwnika]]
* Tworzenie różowych [[Gwiazdka pirotechniczna|gwiazdek pirotechnicznych]]




Linia 51: Linia 53:
!width="204"|Crafting
!width="204"|Crafting
|-
|-
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Różowy barwnik]]
| align="center"| [[Wełna]] + <br>'''Różowy barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A1= |B1= |C1=
Linia 75: Linia 77:
}}
}}
|-
|-
| align="center"| [[Różowy barwnik]] +<br> [[Lazuryt]] +<br> [[Czerwony barwnik]] lub <br> [[Różowy barwnik]] +<br> [[Fioletowy barwnik]]
| align="center"| '''Różowy barwnik''' +<br> [[Lazuryt]] +<br> [[Czerwony barwnik]]<br> lub <br> [[Różowy barwnik]] +<br> [[Fioletowy barwnik]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A1= |B1= |C1=
Linia 81: Linia 83:
|A3= Różowy barwnik,|B3= Lazuryt,|C3= Czerwony barwnik,
|A3= Różowy barwnik,|B3= Lazuryt,|C3= Czerwony barwnik,
|Output= Karmazynowy barwnik,Karmazynowy barwnik |OA=3,2
|Output= Karmazynowy barwnik,Karmazynowy barwnik |OA=3,2
}}
|-
| align="center"| [[Proch]] + <br>'''Różowy barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A2= |B2= |C2=
|A3=Proch |B3= |C3=Różowy barwnik
|Output= Różowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna  |OA= 1
}}
}}
|}
|}

Wersja z 19:36, 16 lut 2014

Różowy barwnik
Typ

Barwnik

Wytrzymałość

9

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Różowy barwnik (ang. Pink Dye) jest drugorzędnym kolorem, powstającym w wyniku połączenia czerwonego barwnika z mączką kostną w polu craftingu. Można go wytworzyć z piwonii lub różowego tulipana.

Crafting

Składniki Crafting
Różowy tulipan










Piwonia










Czerwony barwnik +
Mączka kostna










Zastosowania


Składniki Crafting
Wełna +
Różowy barwnik





Biała_wełna



Utwardzona glina +
Różowy barwnik
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina Różowo barwiona glina
Utwardzona glina
Utwardzona glina
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina
Szkło +
Różowy barwnik



Różowo barwione szkło






Różowy barwnik +
Lazuryt +
Czerwony barwnik
lub
Różowy barwnik +
Fioletowy barwnik



Karmazynowy barwnik



Proch +
Różowy barwnik



Różowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna