Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
TheTNT1500 (dyskusja | edycje)
Przyszłe aktualizacjr#Inne zapowiedziane nowości posegregowanie nazw segregowanie
→‎Inne zapowiedziane nowości: Dodano planowany dodatek
Linia 34: Linia 34:
| style="text-align:left" | [[Jeb]] na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.<ref>https://twitter.com/jeb_/status/120520408792432641</ref>
| style="text-align:left" | [[Jeb]] na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.<ref>https://twitter.com/jeb_/status/120520408792432641</ref>
| {{tc|częściowo}}
| {{tc|częściowo}}
|-
| Interpretacja niektórych mobów w komendzie {{cmd|summon}}
| style="text-align:left" | Jeb zmierza do tego, aby komenda {{cmd|summon}} interpretowała słowa takie jak "Cat", "donkey", "mule", "WitherSkeleton" oraz parę innych.<ref>{{Tweet|jeb|729955502210306048}}</ref><ref>{{tweet|jeb|730327402371555328}}</ref>
| {{tc|nie}}
|-
|-
| [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u
| [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u

Wersja z 15:24, 11 maj 2016


.

Planowane wersje

Wersja 1.10

Inne zapowiedziane nowości

Funkcja Opis Wykonano
Nowa zawartość oceanów Jeb i Dinnerbone chcieli by dodać wiele nowych przedmiotów, bloków i mobów związanych z wodą. Tak
Urozmaicenie zaklętych książek Dinnerbone planuje dodanie unikalnych enchantów dla zaklętych książek. Te specjalne książki będą znajdować się w skrzyniach generowanych w świecie gry.[1] Tak
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[2][3] Tak
Sneak Peek Zostało zapowiedziane dodanie wielu nowych dźwięków i odgłosów stworzonych przez C418. Odgłosami tymi miałyby być np. odgłosy jaskiń czy dźwięki wodospadu.[4] Częściowo
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[5] Częściowo
Interpretacja niektórych mobów w komendzie /summon Jeb zmierza do tego, aby komenda /summon interpretowała słowa takie jak "Cat", "donkey", "mule", "WitherSkeleton" oraz parę innych.[6][7] Nie
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane.[8] Nie
Podniebny Wymiar Notch, dodając Kres, rozmyślał o Podniebnym Wymiarze. Nie
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[9] Nie
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha.[10] Nie
Tęczowo krystaliczne jaskinie Sugestia gracza o tęczowo krystalicznych jaskiniach została oznaczona przez Mojang na liście planowanych funkcji. Nie
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował, aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie.[11] Nie
Własne obrazy Notch powiedział, że w przyszłej aktualizacji będzie można tworzyć własne obrazy. Nie


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.