Polecenia: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
PioMik7 (dyskusja | edycje)
dNie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
'''<big><big><big><big>Komendy</big></big></big></big>'''
W grze Minecraft znajduje się wiele Komend, są bardziej lub mniej przydatne.
 
Oto te najprzydatniejsze.
W naszym Minecraftowym świecie znajduje się wiele Komend, są bardziej lub mniej przydatne.
Ja zaprezentuję te najprzydatniejsze.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Linia 16: Linia 14:
| Time || /time set <Night, Day> || Zmienia Czas
| Time || /time set <Night, Day> || Zmienia Czas
|-
|-
| Tp|| /tp <Gracz> <Gracz2> lub /tp <Gracz> <x> <y> <z> || Teleportuje Gracza do Gracza2 lub na podane kaordynaty
| Tp|| /tp <Gracz> <Gracz2> lub /tp <Gracz> <x> <y> <z> || Teleportuje Gracza1 do Gracza2 lub na podane koordynaty
|-
|-
| Weather || /weather <clear, rain, thunder> || Zmienia Pogodę
| Weather || /weather <clear, rain, thunder> || Zmienia Pogodę
|-
|-
| Xp || /xp <ilość> <Gracz> lub /xp <ilość>L <Gracz> || Dodaje xp( - umieszczone przed iloscią odejmuję xp)
| Xp || /xp <ilość> <Gracz> lub /xp <ilość>L <Gracz> || Dodaje xp ('-' umieszczony przed iloscią odejmuję xp)
|-
|-
| Kill || /kill || Zabija gracza
| Kill || /kill || Zabija gracza
Linia 33: Linia 31:
|-
|-
| Summon || /summon <Obiekt/Mob> || Przywołuje dany Obiekt lub danego Moba
| Summon || /summon <Obiekt/Mob> || Przywołuje dany Obiekt lub danego Moba
|}
Artykół jest nie rozwinięty pomóż i dopisz coś od siebie!
{| class="wikitable"
!Autorstwa
|-
|FarianekPL
|-
|PioMik7
|}
|}

Wersja z 20:20, 10 lis 2013

W grze Minecraft znajduje się wiele Komend, są bardziej lub mniej przydatne. Oto te najprzydatniejsze.

Komenda Przykład Wyjaśnienie
Help /help <1-5> Wyświetla listę komend
Gamemode /gamemode <0-2> Zmienia tryb Gry
Setblock /setblock <x> <y> <z> <Id> Stawia Blok
Time /time set <Night, Day> Zmienia Czas
Tp /tp <Gracz> <Gracz2> lub /tp <Gracz> <x> <y> <z> Teleportuje Gracza1 do Gracza2 lub na podane koordynaty
Weather /weather <clear, rain, thunder> Zmienia Pogodę
Xp /xp <ilość> <Gracz> lub /xp <ilość>L <Gracz> Dodaje xp ('-' umieszczony przed iloscią odejmuję xp)
Kill /kill Zabija gracza
Clear /clear <Gracz> lub /clear <Gracz> <Przedmiot> Czyści ekwipunek Gracza
Difficulty /difficulty <Poziom Trudności> Zmienia poziom trudności
Gamerule /gamerule <Zasada> <true\false> Zmienia zasady gry
Publish /publish Udostępnia grę w sieci lokalnej
Summon /summon <Obiekt/Mob> Przywołuje dany Obiekt lub danego Moba