Kula szlamu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
nowy element
Qwert225 (dyskusja | edycje)
dNie podano opisu zmian
Linia 21: Linia 21:
!Przed » Po
!Przed » Po
|-
|-
! Kula szlamu <br />+ <br />[[Tłok]]
! '''Kula szlamu''' <br />+ <br />[[Tłok]]
|{{Grid/Crafting Table  
|{{Grid/Crafting Table  
|A1=  |B1=          |C1=  
|A1=  |B1=          |C1=  
Linia 29: Linia 29:
|}}
|}}
|-
|-
! Kula szlamu <br />+ <br />[[Nić]]
! '''Kula szlamu''' <br />+ <br />[[Nić]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Nić |B1= Nić      |C1=  
|A1= Nić |B1= Nić      |C1=  
Linia 35: Linia 35:
|A3=  |B3=  |C3= Nić
|A3=  |B3=  |C3= Nić
|Output= Smycz |OA=2
|Output= Smycz |OA=2
|}}
}}
|-
|-
! Kula szlamu<br/>+ <br />[[Płomienny proszek]]
! '''Kula szlamu'''<br/>+ <br />[[Płomienny proszek]]
|{{Grid/Crafting Table  
|{{Grid/Crafting Table  
|A1=  |B1=              |C1=  
|A1=  |B1=              |C1=  
Linia 44: Linia 44:
|Output= Magmowy krem
|Output= Magmowy krem
}}
}}
! kula szlamu <br/>+ <br />[[kula szlamu]]
|-
! '''Kula szlamu'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1= Kula szlamu |B1= Kula szlamu |C1= Kula szlamu
|A1= Kula szlamu B1= Kula szlamu C1= Kula szlamu
|A2= Kula szlamu |B2= Kula szlamu |C2= Kula szlamu
|A2= Kula szlamu B2= Kula szlamu C2= Kula szlamu
|A3= Kula szlamu |B3= Kula szlamu |C3= Kula szlamu
|A3= Kula szlamu B3= Kula szlamu C3= Kula szlamu
|Output= Blok szlamu
|Output= Blok szlamu
}}
|}


== Ciekawostki ==
== Ciekawostki ==

Wersja z 16:36, 4 maj 2014

Kula szlamu

Typ

Surowiec

Wytrzymałość

N/A

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Kula szlamu (ang. Slimeball) jest przedmiotem upuszczanym po zabiciu Slime'a w ilości 0-2. Obecnie, jego zastosowaniami są tworzenie lepkiego tłoku, magmowego kremu oraz smyczy.

Tylko małe slime'y wyrzucają kule szlamu. Kulki szlamu pochodzą od moba (Slime'a), więc są one odnawialnym przedmiotem.

Niektórzy użytkownicy używają tych obiektów na serwerach multiplayer jako tokeny lub pieniądze oraz by pochwalić się, ile Slime'ów zabili.

Zastosowania

Składniki Przed » Po
Kula szlamu
+
Tłok










Kula szlamu
+
Nić



Smycz






Kula szlamu
+
Płomienny proszek










Kula szlamu










Ciekawostki

  • Przed aktualizacją 1.7 slimeball nie posiadał żadnego zastosowania.
  • Na serwerach SMP dzięki pluginom można używać kule szlamu jako piłki do gry w piłkę nożną.