Jedzenie/Pożywność: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Dodanie większej ilości pożywania do tabeli |
Aktualizacja: Poprawki, dodane nowe rodzaje jedzenia |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|1.6 | |1.6 | ||
|{{Grid|Oko pająka}}{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Upieczony łosoś}}{{Grid|Pieczona baranina}} | |{{Grid|Oko pająka}}{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Upieczony łosoś}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid|Marchewka}} | ||
|- style="text-align: center;" | |||
|1.44 | |||
|{{Grid|Pieczony ziemniak}} | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|1.2 | |1.2 | ||
|{{Grid|Chleb}}{{Grid| | |{{Grid|Chleb}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Zupa grzybowa}}{{Grid|Usmażona ryba}}{{Grid|Pieczony królik}}{{Grid|Gulasz z królika}}{{Grid|Burak ćwikłowy}}{{Grid|Barszcz czerwony}} | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|0.6 | |0.6 | ||
|{{Grid|Czerwone jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy | |{{Grid|Czerwone jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy}}{{Grid|Surowy befsztyk}}{{Grid|Surowy kurczak}}{{Grid|Surowy schab}}{{Grid|Trujący ziemniak}}{{Grid|Ziemniak}}{{Grid|Surowa baranina}}{{Grid|Surowy królik}}{{Grid|Chorus Fruit}} | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||