Wytwarzanie/oświetlenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
+ miedziana pochodnia i latarenka |
||
| Linia 69: | Linia 69: | ||
}} | }} | ||
|Również może być stawiana lub wieszana pod sufitem. | |Również może być stawiana lub wieszana pod sufitem. | ||
|- | |||
|'''[[Miedziana pochodnia]]''' | |||
|'''[[Bryłka miedzi|Bryłki miedzi]]'''<br>+ '''[[patyk]]'''<br>+ '''[[węgiel]]'''<br>lub '''[[węgiel drzewny]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Bryłka miedzi | |||
|B2= Węgiel; Węgiel drzewny | |||
|B3= Patyk | |||
|Output= Miedziana pochodnia,4 | |||
}} | |||
|Trzeci wariant pochodni. | |||
|- | |||
|'''[[Miedziana latarenka]]''' | |||
|'''[[Bryłka miedzi|Bryłki miedzi]]'''<br>+ '''[[miedziana pochodnia]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Bryłka miedzi |B1= Bryłka miedzi |C1 = Bryłka miedzi | |||
|A2= Bryłka miedzi |B2= Miedziana pochodnia |C2 = Bryłka miedzi | |||
|A3= Bryłka miedzi |B3= Bryłka miedzi |C3 = Bryłka miedzi | |||
|Output= Miedziana latarenka | |||
}} | |||
|Trzeci wariant latarenki. | |||
|- | |- | ||
Wersja z 17:45, 30 wrz 2025
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Latarnia dyniowa | Wykrawana dynia + Pochodnia |
|
|||||||||||||
| Latarnia morska | Kryształy pryzmarynu + odłamki pryzmarynu |
|
|||||||||||||
| Jasnogłaz | Jasnopył |
|
Wykorzystywany również do ładowania kotwicy odrodzenia. | ||||||||||||
| Latarenka | Bryłka żelaza + Pochodnia |
|
Może być stawiana lub wieszana pod sufitem. | ||||||||||||
| Pochodnia dusz | Węgiel lub Węgiel drzewny + Patyk+ Gleba dusz lub Piasek dusz |
|
Emituje słabsze światło niż zwykła pochodnia. | ||||||||||||
| Latarenka dusz | Bryłka żelaza + Pochodnia dusz |
|
Również może być stawiana lub wieszana pod sufitem. | ||||||||||||
| Miedziana pochodnia | Bryłki miedzi + patyk + węgiel lub węgiel drzewny |
|
Trzeci wariant pochodni. | ||||||||||||
| Miedziana latarenka | Bryłki miedzi + miedziana pochodnia |
|
Trzeci wariant latarenki. | ||||||||||||
| Endowy słupek | Płomienna różdżka + Prażony owoc refrenusu |
|
|||||||||||||
| Świeca | Nić + Plaster miodu |
|
Może być grupowana po 4 w jednym bloku. |