Dywan: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
d Rozszerz
Falibor (dyskusja | edycje)
d →‎Crafting: poprawki1
Linia 39: Linia 39:
== Crafting ==
== Crafting ==


{| class="wikitable"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
! składniki
|-align="center"
! przed » po
!Składniki
!Otrzymywanie
|-
|-
! [[wełna]]
! 2 x [[Wełna]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=                        |B1=                        |C1=  
|A1=                        |B1=                        |C1=  
|A2=                        |B2=                        |C2=  
|A2=                        |B2=                        |C2=  
|A3= Biała wełna            |B3= Biała wełna            |C3=
|A3= Biała wełna            |B3= Biała wełna            |C3=
|Output= dywan grid
|Output= Biały dywan
}}
}}
|}
|}

Wersja z 20:54, 2 cze 2013

Artykuł Dywan jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.


Dywan
Typ

Solidny

Narzędzie

?

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Fizyka

?

Przezroczystość

Nie

Emisja światła

Nie

Twardość

0.1

Odporność na eksplozje

0,1

Palność

?

Rzadkość

Pospolita


Dywany są cienkimi blokami używanymi do dekoracji, są tak samo grube jak płyty naciskowe, są przydatne jeśli chcesz wykładzinę na podłodze bez użycia wełny jako materiału, nie wykrywają kolizji


Crafting

Składniki Otrzymywanie
2 x Wełna