Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
d Zabezpieczył „Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy”: Strona administracyjna ([edytowanie=Zezwól na edycję tylko redaktorom] (na czas nieokreślony) [przenoszenie=Zezwól na edycję tylko redaktorom] (na czas nieokreślony))
uzupełnienie listy (dopisano Ivan-r) oraz poprawki
Linia 5: Linia 5:
! Użytkownik !! Rola !! Czas !! Opis
! Użytkownik !! Rola !! Czas !! Opis
|-
|-
| '''[[Użytkownik:Xblockmove5]]''' || '''Biurokrata''' || '''1 grudzień 2010-5 styczeń 2018''' || '''Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska'''
| {{UserLink|Xblockmove5}} || Biurokrata || 1 grudzień 2010 - 5 styczeń 2018 || Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska
|-
|-
| [[Użytkownik:Promaster14]] || Biurokrata || 4 kwiecień 2011-21 luty 2012 ||
| {{UserLink|Promaster14}} || Biurokrata || 4 kwiecień 2011 - 21 luty 2012 ||
|-
|-
| [[Użytkownik:Slawko1997]] || Biurokrata/Administrator || 5 listopad 2011-13 grudzień 2013 || Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013, biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011.
| {{UserLink|Slawko1997}} || Biurokrata/Administrator || 5 listopad 2011 - 13 grudzień 2013 || Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013 oraz Biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011
|-
|-
| [[Użytkownik:Matik7]] || Administrator || 8 maja 2015-28 kwiecień 2020 ||
| {{UserLink|Matik7}} || Administrator || 8 maja 2015 - 28 kwiecień 2020 ||
|-
|-
| [[Użytkownik:Alex2422]] || Administrator || 27 październik 2013-13 czerwiec 2021 ||
| {{UserLink|Alex2422}} || Administrator || 27 październik 2013 - 13 czerwiec 2021 ||
|-
|-
| [[Użytkownik:Frisk]] || Biurokrata/Administrator || 20 marca 2016-21 sierpnia 2024 || Rola administratora do 21 sierpnia, rola biurokraty do 14 września 2024 ([[Minecraft Wiki Polska:Społeczność#Zmiany na Minecraft Wiki Polska]])
| {{UserLink|Frisk}} || Biurokrata/Administrator || 20 marca 2016 - 14 września 2024 || Administrator od 20 marca 2016 do 21 sierpnia 2024 oraz Biurokrata od 24 sierpnia 2017 do 14 września 2024 (w związku ze [[Minecraft Wiki Polska:Społeczność#Zmiany na Minecraft Wiki Polska|zmianami na Wiki]])
|-
| {{UserLink|Ivan-r}} || Administrator || 28 stycznia 2017 - 10 stycznia 2025 || Administrator do chwili [[Minecraft Wiki Polska:Społeczność# Migracja z Fandomu na minewiki.pl|migracji Minecraft Wiki Polska]]
|}
|}


[[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]]
[[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]]

Wersja z 01:29, 17 sty 2025

Minecraft Wiki Polska istniejąca od ponad 7 lat w przeszłości była tworzona przez wielu użytkowników, część z nich należała do administracji. Ta strona wymienia członków administracji, którzy zrezygnowali bądź ich uprawnienia zostały odebrane (na przykład z powodu nieaktywności). Członkowie administracji, których uprawnienia nie zostały odebrane z powodu nieodpowiedzialnego zachowania mogą prosić o zwrot uprawnień.

Użytkownik Rola Czas Opis
Xblockmove5 Biurokrata 1 grudzień 2010 - 5 styczeń 2018 Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska
Promaster14 Biurokrata 4 kwiecień 2011 - 21 luty 2012
Slawko1997 Biurokrata/Administrator 5 listopad 2011 - 13 grudzień 2013 Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013 oraz Biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011
Matik7 Administrator 8 maja 2015 - 28 kwiecień 2020
Alex2422 Administrator 27 październik 2013 - 13 czerwiec 2021
Frisk Biurokrata/Administrator 20 marca 2016 - 14 września 2024 Administrator od 20 marca 2016 do 21 sierpnia 2024 oraz Biurokrata od 24 sierpnia 2017 do 14 września 2024 (w związku ze zmianami na Wiki)
Ivan-r Administrator 28 stycznia 2017 - 10 stycznia 2025 Administrator do chwili migracji Minecraft Wiki Polska