Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d Zabezpieczył „Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy”: Strona administracyjna ([edytowanie=Zezwól na edycję tylko redaktorom] (na czas nieokreślony) [przenoszenie=Zezwól na edycję tylko redaktorom] (na czas nieokreślony)) |
uzupełnienie listy (dopisano Ivan-r) oraz poprawki |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
! Użytkownik !! Rola !! Czas !! Opis | ! Użytkownik !! Rola !! Czas !! Opis | ||
|- | |- | ||
| | | {{UserLink|Xblockmove5}} || Biurokrata || 1 grudzień 2010 - 5 styczeń 2018 || Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska | ||
|- | |- | ||
| | | {{UserLink|Promaster14}} || Biurokrata || 4 kwiecień 2011 - 21 luty 2012 || | ||
|- | |- | ||
| | | {{UserLink|Slawko1997}} || Biurokrata/Administrator || 5 listopad 2011 - 13 grudzień 2013 || Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013 oraz Biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011 | ||
|- | |- | ||
| | | {{UserLink|Matik7}} || Administrator || 8 maja 2015 - 28 kwiecień 2020 || | ||
|- | |- | ||
| | | {{UserLink|Alex2422}} || Administrator || 27 październik 2013 - 13 czerwiec 2021 || | ||
|- | |- | ||
| | | {{UserLink|Frisk}} || Biurokrata/Administrator || 20 marca 2016 - 14 września 2024 || Administrator od 20 marca 2016 do 21 sierpnia 2024 oraz Biurokrata od 24 sierpnia 2017 do 14 września 2024 (w związku ze [[Minecraft Wiki Polska:Społeczność#Zmiany na Minecraft Wiki Polska|zmianami na Wiki]]) | ||
|- | |||
| {{UserLink|Ivan-r}} || Administrator || 28 stycznia 2017 - 10 stycznia 2025 || Administrator do chwili [[Minecraft Wiki Polska:Społeczność# Migracja z Fandomu na minewiki.pl|migracji Minecraft Wiki Polska]] | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]] | [[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]] | ||
Wersja z 01:29, 17 sty 2025
Minecraft Wiki Polska istniejąca od ponad 7 lat w przeszłości była tworzona przez wielu użytkowników, część z nich należała do administracji. Ta strona wymienia członków administracji, którzy zrezygnowali bądź ich uprawnienia zostały odebrane (na przykład z powodu nieaktywności). Członkowie administracji, których uprawnienia nie zostały odebrane z powodu nieodpowiedzialnego zachowania mogą prosić o zwrot uprawnień.
| Użytkownik | Rola | Czas | Opis |
|---|---|---|---|
| Xblockmove5 | Biurokrata | 1 grudzień 2010 - 5 styczeń 2018 | Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska |
| Promaster14 | Biurokrata | 4 kwiecień 2011 - 21 luty 2012 | |
| Slawko1997 | Biurokrata/Administrator | 5 listopad 2011 - 13 grudzień 2013 | Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013 oraz Biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011 |
| Matik7 | Administrator | 8 maja 2015 - 28 kwiecień 2020 | |
| Alex2422 | Administrator | 27 październik 2013 - 13 czerwiec 2021 | |
| Frisk | Biurokrata/Administrator | 20 marca 2016 - 14 września 2024 | Administrator od 20 marca 2016 do 21 sierpnia 2024 oraz Biurokrata od 24 sierpnia 2017 do 14 września 2024 (w związku ze zmianami na Wiki) |
| Ivan-r | Administrator | 28 stycznia 2017 - 10 stycznia 2025 | Administrator do chwili migracji Minecraft Wiki Polska |