Minecraft Dungeons:Grzybowa wyspa: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d →‎Ciekawostki: Machnięcie w jednym miejscu.
d Wycofuję jednak informację o złosadnikach. Nie ma sensu.
Linia 33: Linia 33:
|-
|-
|[[MCD:Grzybowa krowa|Grzybowa krowa]]
|[[MCD:Grzybowa krowa|Grzybowa krowa]]
|{{Tc|Tak}}
|{{Tc|Tak}}
|{{Tc|Tak}}
|-
|[[MCD:Obrońca|Obrońca]]
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|-
|[[MCD:Opancerzony obrońca|Opancerzony obrońca]]
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|-
|[[MCD:Grabieżca|Grabieżca]]
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|-
|[[MCD:Opancerzony grabieżca|Opancerzony grabieżca]]
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|{{Tc|Planowane|W pobliżu dowódcy najazdu}}
|-
! colspan="4" |Mini-bossowie
|-
|[[MCD:Dowódca najazdu|Dowódca najazdu]]
|{{Tc|Tak}}
|{{Tc|Tak}}
|{{Tc|Tak}}
|{{Tc|Tak}}
Linia 131: Linia 104:
*Ścieżka dźwiękowa z tego poziomu nie jest objęta w żadnej z oficjalnych ścieżek dźwiękowych; można ją znaleźć jedynie w plikach gry.
*Ścieżka dźwiękowa z tego poziomu nie jest objęta w żadnej z oficjalnych ścieżek dźwiękowych; można ją znaleźć jedynie w plikach gry.
**Nie dotyczy to jednak utworu z walki z bossem.
**Nie dotyczy to jednak utworu z walki z bossem.
*Do wersji [[MCD:1.9.1.0|1.9.1.0]] był jedynym poziomiem z [[MCD:Kontynent|kontynentu]], na którym nie pojawiali się [[MCD:Złosadnicy|Złosadnicy]].
*Jest to jeden z dwóch poziomów na którym nie pojawiają się [[MCD:Nieumarli|nieumarli]]. Innym takim poziomem jest [[MCD:Obsydianowy szczyt|Obsydianowy szczyt]].
*Jest to też jeden z dwóch poziomów na którym nie pojawiają się [[MCD:Nieumarli|nieumarli]]. Innym takim poziomem jest [[MCD:Obsydianowy szczyt|Obsydianowy szczyt]].


==Galeria==
==Galeria==
<gallery>
<gallery>
Grzybowe krowy atakujące gracza i golema.png|Grzybowe krowy będące w trakcie ataku na gracza i golema.
Grzybowe krowy atakujące gracza i golema.png|Grzybowe krowy będące w trakcie ataku na gracza i golema.
Grzybowa wyspa - dowódca najazdu.png|Czasem można spotkać dowódcę najazdu złosadników na poziomie.
Grzybowa wyspa - grupka złosadników.png|Grupka złosadników, która się pojawiła w pobliżu dowódcy najazdu.
</gallery>
</gallery>



Wersja z 02:01, 3 lip 2021

Szablon:Minecraft Dungeons

???

??? (zwany też Grzybową wyspą) - sekretny poziom w Minecraft Dungeons - może być odblokowany po znalezieniu wszystkich run w grze.

Odblokowanie

 Osobna strona: MCD:???/Odblokowanie.

Fabuła

Opis fabuły!
Ten artykuł wyjawia informacje, które warto odkryć samemu.
Muu

Muu? Muu!

Opis w grze.

Po tym jak bohaterowie znaleźli wszystkie runy, znaleźli wskazówkę prowadzącą do tajemniczej wyspy. Kiedy się tam znaleźli po przypłynięciu, zobaczyli wyspę zamieszkaną przez grzybowe krowy i częściowo zarośniętą przez wielke grzyby. Będą musieli uciec z wyspy, po drodze zabijając grzybowe krowy. W trakcie ucieczki z wyspy trafiają na arenę z Grzybowym monstrum, zarażonym grzybami wariantem Monstrum z czerwienitu. Po jego pokonaniu znajdują łódź i wracają z powrotem na główny ląd.

Moby

Mob Poziom trudności
Domyślny Przygodowy Apokalipsa
Wrogie
Grzybowa krowa Tak Tak Tak
Bossowie
Grzybowe monstrum Tak Tak Tak

Przedmioty

Przedmiot Poziom trudności
Domyślny Przygodowy Apokalipsa
Artefakty
Zaklęta trawa Tak Tak Tak
Zbroje
Wilcza zbroja Tak Tak Tak
Walka wręcz
Pałasz Tak Tak Tak
Buzdygan Tak Tak Tak
Kosa dusz Nie Tak Tak
Walka na dystans
Kusza dusz Tak Tak Tak
Wybuchowa kusza Nie Tak Tak

Ciekawostki

  • Ścieżka dźwiękowa z tego poziomu nie jest objęta w żadnej z oficjalnych ścieżek dźwiękowych; można ją znaleźć jedynie w plikach gry.
    • Nie dotyczy to jednak utworu z walki z bossem.
  • Jest to jeden z dwóch poziomów na którym nie pojawiają się nieumarli. Innym takim poziomem jest Obsydianowy szczyt.

Galeria