Szablon:Osoba/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Tusiek21 (dyskusja | edycje)
d Drobne zmiany w kodzie
?
Linia 4: Linia 4:
{{Osoba
{{Osoba
|zdjęcie      =  
|zdjęcie      =  
|nazwisko    =
|data urodzin =  
|data urodzin =  
|zajęcie      =
|narodowość  =  
|narodowość  =  
|nazwisko    =
|znany jako  =  
|znany jako  =  
|znany z      =  
|znany z      =  
|znana jako  =
|znana z      =
|zajęcie      =
|twitter      =
}}</pre>
}}</pre>


Linia 20: Linia 23:
|-
|-
| <code>zdjęcie</code> || Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) || [[:File:No block image.png|No block image.png]]
| <code>zdjęcie</code> || Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) || [[:File:No block image.png|No block image.png]]
|-
| <code>nazwisko</code> || Imię i nazwisko || ''nieznane''
|-
|-
| <code>data urodzin</code> || Data urodzin || ?
| <code>data urodzin</code> || Data urodzin || ?
|-
| <code>zajęcie</code> || Zajęcie || ?
|-
|-
| <code>narodowość</code> || Narodowość || ?
| <code>narodowość</code> || Narodowość || ?
|-
| <code>nazwisko</code> || Imię i nazwisko || ''nieznane''
|-
|-
| <code>znany jako</code> || Znany również pod nazwami || ?
| <code>znany jako</code> || Znany również pod nazwami || ?
|-
|-
| <code>znany z</code> || Znany z czego? || ?
| <code>znany z</code> || Znany z czego? || ?
|-
| <code>znana jako</code> || Znana również pod nazwami ||?
|-
| <code>znana z</code> || Znana z czego?
|-
| <code>zajęcie</code> || Zajęcie || ?
|-
| <code>twitter</code> || Tu wpisz <code><nowiki>[https://twitter.com/''Nazwa Twittera'' ''Nazwa Twittera'']</nowiki></code>
|}
|}


{{doc/end}}
{{doc/end}}

Wersja z 23:14, 6 lut 2016

Szablon:Doc/start Szablon powinien być używany na stronach opisujących ludzi.

{{Osoba
|zdjęcie      = 
|nazwisko     = 
|data urodzin = 
|narodowość   = 
|znany jako   = 
|znany z      = 
|znana jako   = 
|znana z      = 
|zajęcie      =
|twitter      = 
}}
Parametr Funkcja Domyślna wartość
nazwa Wymagane tylko, jeśli jest inna, niż nazwa strony {{BASEPAGENAME}}
zdjęcie Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) No block image.png
nazwisko Imię i nazwisko nieznane
data urodzin Data urodzin ?
narodowość Narodowość ?
znany jako Znany również pod nazwami ?
znany z Znany z czego? ?
znana jako Znana również pod nazwami ?
znana z Znana z czego?
zajęcie Zajęcie ?
twitter Tu wpisz [https://twitter.com/''Nazwa Twittera'' ''Nazwa Twittera'']

Szablon:Doc/end