Użytkownik:Woulfiee: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Doge4 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Doge4 (dyskusja | edycje)
d Doge4 przeniósł stronę Użytkownik:Doge4 na Użytkownik:Woulfiee, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Zmiana nazwy
 
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 2: Linia 2:
|-
|-
! colspan="2" style="font-size:large; padding:5px; background:#8d8d8d;color:#fbfbfb;" |
! colspan="2" style="font-size:large; padding:5px; background:#8d8d8d;color:#fbfbfb;" |
Doge3
Woulfiee
|-
|-
| Imię:
| Imię:
| Michał
| Michał
|-
| Wiek:
| 15
|-
|-
| Płeć:
| Płeć:
Linia 14: Linia 11:
|-
|-
| Znany także jako:
| Znany także jako:
| Doge4
| Doge4, Doge3, DogeCousin, VeluPL, GornikStasiekPl
|}
|}
== To ja! to ja! ==
== To ja! To ja! ==


Mam na imię Michał, robię pluginy na Bukkit.org oraz Spigot.org i mam 15 lat. <br/>
Mam na imię Michał, tworzę pluginy na stronach dev.bukkit.org i spigotmc.org oraz modyfikacje do Minecrafta. <br/>
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.
<br/>


== Pluginy ==
== Pluginy ==


Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata. <br/>
Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata. <br/>
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Moje pluginy to m. in. OMahKits oraz PlanW (usunięty, teleportował graczy do danego miejsca) i HotHeads (usunięty, dawał graczom głowy innych graczy). <br/>
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Jednym z moich pluginów jest OMahKits. <br/>
 
== Serwer ==
 
Posiadam także serwer, Dogends, w języku angielskim. Głównym pluginem jest mój, autorski i kilka pomocniczych (od osób trzecich), które zastępują funkcje, których jeszcze nie zrobiłem. Serwer aktualnie jest pusty, <br/>
tzn. prawie nikogo na nim nie ma.
 
== Szkoła ==
 
Chodzę do pewnego gimnazjum w Jeleniej Górze, uczę się dobrze :)

Aktualna wersja na dzień 19:28, 31 sie 2016

Woulfiee

Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna
Znany także jako: Doge4, Doge3, DogeCousin, VeluPL, GornikStasiekPl

To ja! To ja!

Mam na imię Michał, tworzę pluginy na stronach dev.bukkit.org i spigotmc.org oraz modyfikacje do Minecrafta.
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.


Pluginy

Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata.
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Jednym z moich pluginów jest OMahKits.