Szablon:ItemLink/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
Nie podano opisu zmian
angielskie aliasy są no more
 
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:


{{doc/start}}
{{Dokumentacja/Nagłówek}}
 
Ten szablon wyświetla ikony przedmiotów korzystając z tego obrazka:
 
[[File:ItemCSS.png]]
 
== Przykłady ==
== Przykłady ==


Linia 12: Linia 7:
! Rezultat
! Rezultat
|-
|-
| <code><nowiki>{{ItemSprite|ciasto}}</nowiki></code> || {{ItemSprite|ciasto}}
| <nowiki>{{ItemLink|drewniany-kilof|Kilof|Kilof}}</nowiki> || {{ItemLink|drewniany-kilof|Kilof|Kilof}}
|-
| <code><nowiki>{{ItemSprite|jabłko}}</nowiki></code> || {{ItemSprite|jabłko}}
|-
|-
| <code><nowiki>{{ItemSprite|pióro}}</nowiki></code> || {{ItemSprite|pióro}}
| <nowiki>{{ItemLink|chleb|Chleb|Chlebek}}</nowiki> || {{ItemLink|chleb|Chleb|Chlebek}}
|-
|-
| <code><nowiki>{{ItemSprite|kompas}}</nowiki></code> || {{ItemSprite|compass}}
| <nowiki>{{ItemLink|jabłko|Jabłko|Jabłko}}</nowiki> || {{ItemLink|jabłko|Jabłko|Jabłko}}
|-
|-
| <code><nowiki>{{ItemSprite|46}}</nowiki></code> || {{ItemSprite|46}}
| <nowiki>{{ItemLink|surowy-dorsz|Surowa ryba|Rekin}}</nowiki> || {{ItemLink|surowy-dorsz|Surowa ryba|Rekin}}
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 19:15, 5 mar 2025

To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.

Przykłady

Kod Rezultat
{{ItemLink|drewniany-kilof|Kilof|Kilof}} ItemCSS.png/482 Kilof
{{ItemLink|chleb|Chleb|Chlebek}} ItemCSS.png/489 Chlebek
{{ItemLink|jabłko|Jabłko|Jabłko}} ItemCSS.png/484 Jabłko
{{ItemLink|surowy-dorsz|Surowa ryba|Rekin}} ItemCSS.png/336 Rekin