Użytkownik:Woulfiee: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Doge4 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Doge4 (dyskusja | edycje)
d Doge4 przeniósł stronę Użytkownik:Doge4 na Użytkownik:Woulfiee, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Zmiana nazwy
 
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 2: Linia 2:
|-
|-
! colspan="2" style="font-size:large; padding:5px; background:#8d8d8d;color:#fbfbfb;" |
! colspan="2" style="font-size:large; padding:5px; background:#8d8d8d;color:#fbfbfb;" |
Minecraft Master
Woulfiee
|-
|-
| colspan="2" | [[Plik:Coś.png|150px|center]]
| Imię:
|-
| '''Imię:'''
| Michał
| Michał
|-
|-
| '''Wiek:'''
| Płeć:
| 15
|-
| '''Płeć:'''
| Mężczyzna
| Mężczyzna
|-
|-
|'''Znany także jako:'''
| Znany także jako:
| Michał Kolo, Minecraft Master, GornikStasiekPl
| Doge4, Doge3, DogeCousin, VeluPL, GornikStasiekPl
|}
|}
[[File:cdsad.png|thumb|Skin [[Użytkownik:Michal Kolo|Michal Kolo]]]]
== To ja! To ja! ==
==Witam!==
 
Mam na imię Michał, robię pluginy do bukkita oraz kręcę na YouTube. Moim hobby jest MineCraft. Przygodę z<br />
Mam na imię Michał, tworzę pluginy na stronach dev.bukkit.org i spigotmc.org oraz modyfikacje do Minecrafta. <br/>
Minecraft'em zacząłem od wersji pełnej 1.2.5. Minecraft premium zakupiłem gdy wyszedł MC 1.6. Trochę więcej opowiem<br />  
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.
w sekcji "Minecraft".<br />
 
----<br />
<br/>
==Minecraft==
 
'''TO BE CONTINUED'''
== Pluginy ==
 
Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata. <br/>
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Jednym z moich pluginów jest OMahKits. <br/>

Aktualna wersja na dzień 19:28, 31 sie 2016

Woulfiee

Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna
Znany także jako: Doge4, Doge3, DogeCousin, VeluPL, GornikStasiekPl

To ja! To ja!

Mam na imię Michał, tworzę pluginy na stronach dev.bukkit.org i spigotmc.org oraz modyfikacje do Minecrafta.
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.


Pluginy

Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata.
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Jednym z moich pluginów jest OMahKits.