Sztabka żelaza/wytwarzanie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
Przerzucone ze strony głównej, receptur jest takie mnóstwo, że łatwiej je ogarnąć na osobnej stronie
 
+ żelazna włócznia
 
Linia 109: Linia 109:
|-
|-
|'''[[Żelazny miecz]]'''
|'''[[Żelazny miecz]]'''
|rowspan=6|[[Sztabka żelaza]] <br>+<br> '''[[patyk]]'''
|rowspan=7|[[Sztabka żelaza]] <br>+<br> '''[[patyk]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|B1= Sztabka żelaza
|B1= Sztabka żelaza
Linia 147: Linia 147:
|B3= Patyk
|B3= Patyk
|Output= Żelazna motyka
|Output= Żelazna motyka
}}
|-
|'''[[Żelazna włócznia]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|C1= Sztabka żelaza
|B2= Patyk
|A3= Patyk
|Output= Żelazna włócznia
}}
}}
|-
|-

Aktualna wersja na dzień 18:53, 12 gru 2025