Deski/wytwarzanie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
Mocno uproszczono dzięki "dowolnościom" Ksawiego
+ drewniana włócznia
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 251: Linia 251:
|B3= Dowolne deski; Bambusowe deski
|B3= Dowolne deski; Bambusowe deski
|C3= Dowolne deski; Bambusowe deski
|C3= Dowolne deski; Bambusowe deski
|Output= Dębowa płyta,6; Brzozowa płyta,6; Świerkowa płyta,6; Płyta z tropikalnego drewna,6; Akacjowa płyta,6; Ciemnodębowa płyta,6; Namorzynowa płyta,6; Wiśniowa płyta,6; Bladodębowa płyta,6; Szkarłatna płyta,6; Spaczona płyta,6; Bambusowa płyta,6}}
|Output= Dębowa płyta,6; Brzozowa płyta,6; Świerkowa płyta,6; Tropikalna płyta,6; Akacjowa płyta,6; Ciemnodębowa płyta,6; Namorzynowa płyta,6; Wiśniowa płyta,6; Bladodębowa płyta,6; Szkarłatna płyta,6; Spaczona płyta,6; Bambusowa płyta,6}}


|-
|-
Linia 336: Linia 336:
|Output= Drewniany miecz
|Output= Drewniany miecz
}}
}}
|-
|'''[[Drewniana włócznia]]'''
|'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i'''
|{{Grid/Crafting Table
|C1= Dowolne deski
|B2= Patyk
|A3= Patyk
|Output= Drewniana włócznia
}}
|}
|}
<noinclude>
<noinclude>
[[Kategoria:Crafting]]
[[Kategoria:Crafting]]
</noinclude>
</noinclude>

Aktualna wersja na dzień 18:51, 12 gru 2025