Deski/wytwarzanie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
+ drewniana włócznia |
||
| (Nie pokazano 23 wersji utworzonych przez 13 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
|- | |- | ||
!width="150"|Nazwa | !width="150"|Nazwa | ||
!width="150"|Składniki | !width="150"|Składniki | ||
!width="204"|Wejście | !width="204"|Wejście → Wyjście | ||
|- | |||
|- | |'''[[Rzeźbiona biblioteczka]]''' | ||
| '''[[ | |Dowolne '''[[deski]]'''<br>+<br>Drewniane '''[[Płyta|płyty]]''' | ||
| '''[[ | |{{Grid/Crafting Table | ||
| {{Grid/Crafting Table | |A1= Dowolne deski |B1= Dowolne deski |C1= Dowolne deski | ||
|A2= Dowolna z drewna (płyta) |B2= Dowolna z drewna (płyta) |C2= Dowolna z drewna (płyta) | |||
|A1= |B1= |C1= | |A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski |C3= Dowolne deski | ||
|A2= | |Output= Rzeźbiona biblioteczka | ||
|B2= | }} | ||
|C2= | |||
|A3= | |- | ||
|Output= | |'''[[Ul]]''' | ||
|'''[[Deski]]'''<br>+<br>'''[[Plaster miodu|Plastry miodu]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1=Dowolne deski |B1=Dowolne deski |C1=Dowolne deski | |||
|A2=Plaster miodu |B2=Plaster miodu |C2=Plaster miodu | |||
|A3=Dowolne deski |B3=Dowolne deski |C3=Dowolne deski | |||
|Output=Ul | |||
}} | |||
|- | |||
|'''[[Kamień szlifierski]]''' | |||
|'''[[Deski]]'''<br>+<br>'''[[Patyk]]'''<br>+<br>'''[[Kamienna płyta]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Patyk |B1= Kamienna płyta |C1= Patyk | |||
|A2= Dowolne deski |C2= Dowolne deski | |||
|Output= Kamień szlifierski | |||
}} | |||
|- | |||
|'''[[Beczka]]''' | |||
|Dowolne '''[[deski]]'''<br>+ <br>Drewniane '''[[Płyta|płyty]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Dowolne deski |B1= Dowolna z drewna (płyta) |C1= Dowolne deski | |||
|A2= Dowolne deski |C2= Dowolne deski | |||
|A3= Dowolne deski |B3= Dowolna z drewna (płyta) |C3= Dowolne deski | |||
|Output= Beczka | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Łóżko]]''' | ||
| | |[[Wełna]]<br>+<br>[[Deski]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= | |A2= Dowolna wełna |B2= Dowolna wełna |C2= Dowolna wełna | ||
|A3= | |A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski |C3= Dowolne deski | ||
|Output= | |Output= Dowolne łóżko | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Łódka]] ''' | |'''[[Łódka]]''' | ||
|''' [[Deski]] | |'''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= | |A2= Dowolne ze zwykłego drewna (deski); Bambusowe deski |C2= Dowolne ze zwykłego drewna (deski); Bambusowe deski | ||
|A3= | |A3= Dowolne ze zwykłego drewna (deski); Bambusowe deski |B3= Dowolne ze zwykłego drewna (deski); Bambusowe deski |C3= Dowolne ze zwykłego drewna (deski); Bambusowe deski | ||
|Output= | |Output= Dowolna ze zwykłego drewna (łódka); Bambusowa tratwa | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|''' [[Biblioteczka]] ''' | |'''[[Biblioteczka]]''' | ||
|''' Deski <br>+<br> [[Książka]] ''' | |'''[[Deski]]'''<br>+<br>'''[[Książka|Książki]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1=Dowolne deski |B1=Dowolne deski |C1=Dowolne deski | ||
|A2= Książka |B2= Książka |C2= Książka | |A2=Książka |B2=Książka |C2=Książka | ||
|A3= | |A3=Dowolne deski |B3=Dowolne deski |C3=Dowolne deski | ||
|Output= Biblioteczka | |Output= Biblioteczka | ||
}} | }} | ||
|- | |||
|''' [[Miska]] ''' | |- | ||
|''' [[Deski]] ''' | |'''[[Miska]]''' | ||
|'''[[Deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski |C2= Dowolne deski | ||
|B3= | |B3= Dowolne deski | ||
|Output= Miska | |Output= Miska,4 | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Skrzynia]]''' | |'''[[Skrzynia]]''' | ||
| | |[[Deski]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski |B1= Dowolne deski |C1= Dowolne deski | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski |C2= Dowolne deski | ||
|A3= | |A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski |C3= Dowolne deski | ||
|Output= Skrzynia | |Output= Skrzynia | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Stół rzemieślniczy]]''' | |'''[[Stół rzemieślniczy]]''' | ||
| | |[[Deski]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski |B2= Dowolne deski | ||
|A3= | |A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski | ||
|Output= Stół rzemieślniczy | |Output= Stół rzemieślniczy | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Krosno]]''' | |||
|'''[[Nić]]'''<br>+<br>'''[[Deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Nić |B2= Nić | |||
|A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski | |||
|Output= Krosno | |||
}} | |||
|- | |||
|'''[[Stół łuczarski]]''' | |||
|'''[[Krzemień]]'''<br>+<br>dowolne '''[[deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Krzemień |B1= Krzemień | |||
|A2= Dowolne deski |B2= Dowolne deski | |||
|A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski | |||
|Output= Stół łuczarski | |||
}} | |||
|- | |||
|'''[[Stół kartograficzny]]''' | |||
|'''[[Papier]]'''<br/>+<br/>Dowolne '''[[deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Papier |B1= Papier | |||
|A2= Dowolne deski |B2= Dowolne deski | |||
|A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski | |||
|Output= Stół kartograficzny | |||
}} | |||
|- | |||
|'''[[Stół kowalski]]''' | |||
|'''[[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]]'''<br>+<br>'''[[Deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka żelaza |B1= Sztabka żelaza | |||
|A2= Dowolne deski |B2= Dowolne deski | |||
|A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski | |||
|Output= Stół kowalski | |||
}} | |||
|- | |||
|'''[[Furtka]]''' | |'''[[Furtka]]''' | ||
|'''[[Patyk]]i<br>+<br>[[Deski]]''' | |'''[[Patyk]]i''' <br> + <br> '''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= Patyk |B2= | |A2= Patyk |B2= Dowolne deski; Bambusowe deski |C2= Patyk | ||
|A3= Patyk |B3= | |A3= Patyk |B3= Dowolne deski; Bambusowe deski |C3= Patyk | ||
|Output= | |Output= Dowolna z drewna (furtka); Bambusowa furtka | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Szafa grająca]]''' | |'''[[Szafa grająca]]''' | ||
|'''[[Deski]] <br>+<br> [[Diament]]''' | |'''[[Deski]]''' <br> + <br> '''[[Diament]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski |B1= Dowolne deski |C1= Dowolne deski | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski |B2= Diament |C2= Dowolne deski | ||
|A3= | |A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski |C3= Dowolne deski | ||
|Output= Szafa grająca | |Output= Szafa grająca | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Blok dźwiękowy]]''' | |'''[[Blok dźwiękowy]]''' | ||
|'''[[Deski]] <br>+<br> [[ | |'''[[Deski]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski |B1= Dowolne deski |C1= Dowolne deski | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski |B2= Sproszkowany redstone |C2= Dowolne deski | ||
|A3= | |A3= Dowolne deski |B3= Dowolne deski |C3= Dowolne deski | ||
|Output= Blok dźwiękowy | |Output= Blok dźwiękowy | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Tłok]]''' | |'''[[Tłok]]''' | ||
|'''Deski <br>+<br> [[Bruk]] <br>+<br> [[ | |'''[[Deski]]''' <br> + <br> '''[[Bruk]]''' <br> + <br> '''[[Redstone]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka żelaza]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski |B1= Dowolne deski |C1= Dowolne deski | ||
|A2= Bruk |B2= Sztabka żelaza |C2= Bruk | |A2= Bruk |B2= Sztabka żelaza |C2= Bruk | ||
|A3= Bruk |B3= | |A3= Bruk |B3= Sproszkowany redstone |C3= Bruk | ||
|Output= Tłok | |Output= Tłok | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Tarcza]]''' | |'''[[Tarcza]]''' | ||
|'''[[Deski]] <br>+<br> [[Sztabka żelaza]]''' | |'''[[Deski]]<br>+<br>[[Sztabka żelaza]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski |B1= Sztabka żelaza |C1= Dowolne deski | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski |B2= Dowolne deski |C2= Dowolne deski | ||
|B3= | |B3= Dowolne deski | ||
|Output=Tarcza | |Output= Tarcza | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Tabliczka]]''' | ||
| | |[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski; Bambusowe deski |B1= Dowolne deski; Bambusowe deski |C1= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski; Bambusowe deski |B2= Dowolne deski; Bambusowe deski |C2= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|B3= Patyk | |||
|Output= | |Output= Dębowa tabliczka,3; Brzozowa tabliczka,3; Świerkowa tabliczka,3; Tropikalna tabliczka,3; Akacjowa tabliczka,3; Ciemnodębowa tabliczka,3; Namorzynowa tabliczka,3; Wiśniowa tabliczka,3; Bladodębowa tabliczka,3; Szkarłatna tabliczka,3; Spaczona tabliczka,3; Bambusowa tabliczka,3 | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Patyk]]''' | |'''[[Patyk]]i''' | ||
| | |[[Deski]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B2= Dowolne deski | |||
|B3= Dowolne deski | |||
|Output= Patyk,4 | |||
|Output= Patyk | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Zaczep na linkę]]''' | |'''[[Zaczep na linkę]]''' | ||
|'''[[Sztabka żelaza]]<br>+<br>[[Patyk]]<br>+<br>[[Deski]]''' | |'''[[Sztabka żelaza]]''' <br> + <br> '''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B1= Sztabka żelaza | |||
|B2= Patyk | |||
|B3= Dowolne deski | |||
|Output= Zaczep na linkę | |Output= Zaczep na linkę,2 | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Drewniane drzwi]]''' | |'''[[Drewniane drzwi]]''' | ||
|'''[[Deski]] | |'''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Dowolne deski; Bambusowe deski |B1= Dowolne deski; Bambusowe deski | |||
|A2= Dowolne deski; Bambusowe deski |B2= Dowolne deski; Bambusowe deski | |||
|A3= Dowolne deski; Bambusowe deski |B3= Dowolne deski; Bambusowe deski | |||
|Output= Dębowe drzwi,3; Brzozowe drzwi,3; Świerkowe drzwi,3; Tropikalne drzwi,3; Akacjowe drzwi,3; Ciemnodębowe drzwi,3; Namorzynowe drzwi,3; Wiśniowe drzwi,3; Bladodębowe drzwi,3; Szkarłatne drzwi,3; Spaczone drzwi,3; Bambusowe drzwi,3 | |||
}} | |||
|- | |||
|'''[[Drewniana klapa]]''' | |||
|'''[[Deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |A2= Dowolne deski; Bambusowe deski |B2= Dowolne deski; Bambusowe deski |C2= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|A3= Dowolne deski; Bambusowe deski |B3= Dowolne deski; Bambusowe deski |C3= Dowolne deski; Bambusowe deski | |||
|A3= | |Output= Dębowa klapa,2; Brzozowa klapa,2; Świerkowa klapa,2; Tropikalna klapa,2; Akacjowa klapa,2; Ciemnodębowa klapa,2; Namorzynowa klapa,2; Wiśniowa klapa,2; Bladodębowa klapa,2; Szkarłatna klapa,2; Spaczona klapa,2; Bambusowa klapa,2 | ||
|Output= | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Płot]]''' | |'''[[Płot]]''' | ||
| | |[[Patyk]]<br>+<br>[[Deski]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A2= | |A2= Dowolne deski; Bambusowe deski |B2= Patyk |C2= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|A3= | |A3= Dowolne deski; Bambusowe deski |B3= Patyk |C3= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|Output= | |Output= Dębowy płot,3; Brzozowy płot,3; Świerkowy płot,3; Tropikalny płot,3; Akacjowy płot,3; Ciemnodębowy płot,3; Namorzynowy płot,3; Wiśniowy płot,3; Bladodębowy płot,3; Szkarłatny płot,3; Spaczony płot,3; Bambusowy płot,3 | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Drewniana płyta]]''' | |'''[[Drewniana płyta]]''' | ||
|'''[[Deski]]''' | |'''[[Deski]] tego samego rodzaju''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |A3= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|B3= Dowolne deski; Bambusowe deski | |||
|Output= | |C3= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|Output= Dębowa płyta,6; Brzozowa płyta,6; Świerkowa płyta,6; Tropikalna płyta,6; Akacjowa płyta,6; Ciemnodębowa płyta,6; Namorzynowa płyta,6; Wiśniowa płyta,6; Bladodębowa płyta,6; Szkarłatna płyta,6; Spaczona płyta,6; Bambusowa płyta,6}} | |||
}} | |||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Drewniane schody]]''' | ||
|'''[[Deski]] tego samego rodzaju''' | |'''[[Deski]] tego samego rodzaju''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |A1= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
| | |A2= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|A3= | |B2= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|A3= Dowolne deski; Bambusowe deski | |||
|B3= Dowolne deski; Bambusowe deski | |||
}} | |C3= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|Output= Dębowe schody,4; Brzozowe schody,4; Świerkowe schody,4; Tropikalne schody,4; Akacjowe schody,4; Ciemnodębowe schody,4; Namorzynowe schody,4; Wiśniowe schody,4; Bladodębowe schody,4; Szkarłatne schody,4; Spaczone schody,4; Bambusowe schody,4}} | |||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Drewniany przycisk]]''' | ||
|'''[[Deski]]''' | |'''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B2= | |nieokreślona=1 | ||
|Output= | |B2= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|Output= Dowolny z drewna (przycisk); Bambusowy przycisk | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''[[Drewniana płytka naciskowa]]''' | ||
|'''[[Deski]]''' | |'''[[Deski]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |A3= Dowolne deski; Bambusowe deski |B3= Dowolne deski; Bambusowe deski | ||
|Output= | |Output= Dowolna z drewna (płytka naciskowa); Bambusowa płytka naciskowa | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Drewniana siekiera]] | |'''[[Drewniana siekiera]]''' | ||
|'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | |'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski | ||
|A2= | |B1= Dowolne deski | ||
|A2= Dowolne deski | |||
|B2= Patyk | |||
|B3= Patyk | |B3= Patyk | ||
|Output= Drewniana siekiera | |Output= Drewniana siekiera | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Drewniana motyka]] | |'''[[Drewniana motyka]]''' | ||
|'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | |'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski | ||
|B1= Dowolne deski | |||
|B2= Patyk | |B2= Patyk | ||
|B3= Patyk | |B3= Patyk | ||
| Linia 232: | Linia 305: | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Drewniany kilof]] | |'''[[Drewniany kilof]]''' | ||
|'''[[Deski]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | |'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Dowolne deski | ||
|B1= Dowolne deski | |||
|C1= Dowolne deski | |||
|B2= Patyk | |B2= Patyk | ||
|B3= Patyk | |B3= Patyk | ||
| Linia 242: | Linia 317: | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Drewniana łopata]] | |'''[[Drewniana łopata]]''' | ||
|'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | |'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B1= | |B1= Dowolne deski | ||
|B2= Patyk | |B2= Patyk | ||
|B3= Patyk | |B3= Patyk | ||
| Linia 252: | Linia 327: | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[Drewniany miecz]] | |'''[[Drewniany miecz]]''' | ||
|'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]] | |'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B1= | |B1= Dowolne deski | ||
|B2= | |B2= Dowolne deski | ||
|B3= Patyk | |B3= Patyk | ||
|Output= Drewniany miecz | |Output= Drewniany miecz | ||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Drewniana włócznia]]''' | ||
|'''[[Deski]]''' | |'''[[Deski]]<br>+<br>[[Patyk]]i''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |C1= Dowolne deski | ||
|A3 | |B2= Patyk | ||
|Output= | |A3= Patyk | ||
|Output= Drewniana włócznia | |||
}} | }} | ||
|} | |||
<noinclude> | |||
[[Kategoria:Crafting]] | |||
</noinclude> | |||