Wartości danych/Efekty: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
d Oakar567 przeniósł stronę Użytkownik:Oakar567/wartości danych/Efekty na Wartości danych/Efekty, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem |
+ oddech łodzika |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
! Efekt | ! Efekt | ||
! ID słowne | ! ID słowne | ||
! ID numeryczne | ! ID numeryczne<br>(tylko Bedrock) | ||
! Cząsteczka | ! Cząsteczka | ||
|- | |- | ||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
| {{EffectSprite|bad-omen}} [[Efekty#Zły omen|Zły omen]] | | {{EffectSprite|bad-omen}} [[Efekty#Zły omen|Zły omen]] | ||
| {{code|bad_omen}} | | {{code|bad_omen}} | ||
| {{code| | | {{code|28}} | ||
| {{EffectSprite|particle-bad-omen}} | | {{EffectSprite|particle-bad-omen}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
| {{EffectSprite|particle-blindness}} | | {{EffectSprite|particle-blindness}} | ||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|conduit-power}} [[Efekty|Przewodnia potęga]] | | {{EffectSprite|breath-of-the-nautilus}} [[Efekty#Oddech łodzika|Oddech łodzika]] | ||
| {{code|breath_of_the_nautilus}} | |||
| {{code|37}} | |||
| {{EffectSprite|particle-breath-of-the-nautilus}} | |||
|- | |||
| {{EffectSprite|conduit-power}} [[Efekty#Przewodnia potęga|Przewodnia potęga]] | |||
| {{code|conduit_power}} | | {{code|conduit_power}} | ||
| {{code| | | {{code|27}} | ||
| {{EffectSprite|particle-conduit-power}} | | {{EffectSprite|particle-conduit-power}} | ||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|dolphins-grace}} [[Efekty|Pomocna płetwa]] | | {{EffectSprite|darkness}} [[Efekty#Mrok|Mrok]] | ||
| {{code|darkness}} | |||
| {{code|30}} | |||
| {{EffectSprite|particle-darkness}} | |||
|- | |||
| {{EffectSprite|dolphins-grace}} [[Efekty#Pomocna płetwa|Pomocna płetwa]] | |||
| {{code|dolphins_grace}} | | {{code|dolphins_grace}} | ||
| | | Brak | ||
| {{EffectSprite|particle-dolphins-grace}} | | {{EffectSprite|particle-dolphins-grace}} | ||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|fire-resistance}} [[Efekty# | | {{EffectSprite|poison}} [[Efekty#Śmiertelna trucizna|Śmiertelna trucizna]] | ||
| {{code|fatal_poison}} | |||
| {{code|25}} | |||
| {{EffectSprite|particle-poison}} | |||
|- | |||
| {{EffectSprite|fire-resistance}} [[Efekty#Ognioodporność|Ognioodporność]] | |||
| {{code|fire_resistance}} | | {{code|fire_resistance}} | ||
| {{code|12}} | | {{code|12}} | ||
| Linia 37: | Linia 52: | ||
| {{EffectSprite|glowing}} [[Efekty#Blask|Blask]] | | {{EffectSprite|glowing}} [[Efekty#Blask|Blask]] | ||
| {{code|glowing}} | | {{code|glowing}} | ||
| | | Brak | ||
| {{EffectSprite|particle-glowing}} | | {{EffectSprite|particle-glowing}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 50: | Linia 65: | ||
| {{EffectSprite|particle-healthboost}} | | {{EffectSprite|particle-healthboost}} | ||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|village-hero}} [[Efekty|Bohater wioski]] | | {{EffectSprite|village-hero}} [[Efekty#Bohater wioski|Bohater wioski]] | ||
| {{code|hero_of_the_village}} | | {{code|hero_of_the_village}} | ||
| {{code| | | {{code|29}} | ||
| {{EffectSprite|particle-hero-of-the-village}} | | {{EffectSprite|particle-hero-of-the-village}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 59: | Linia 74: | ||
| {{code|17}} | | {{code|17}} | ||
| {{EffectSprite|particle-hunger}} | | {{EffectSprite|particle-hunger}} | ||
|- | |||
| {{EffectSprite|infested}} [[Efekty#Zarobaczenie|Zarobaczenie]] | |||
| {{code|infested}} | |||
| {{code|36}} | |||
| {{EffectSprite|particle-infested}} | |||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|instanthealth}} [[Efekty#Natychmiastowe leczenie|Natychmiastowe leczenie]] | | {{EffectSprite|instanthealth}} [[Efekty#Natychmiastowe leczenie|Natychmiastowe leczenie]] | ||
| Linia 65: | Linia 85: | ||
| {{EffectSprite|particle-healing}} | | {{EffectSprite|particle-healing}} | ||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|instant-damage}} [[Efekty# | | {{EffectSprite|instant-damage}} [[Efekty#Natychmiastowe obrażenia|Natychmiastowe obrażenia]] | ||
| {{code|instant_damage}} | | {{code|instant_damage}} | ||
| {{code|7}} | | {{code|7}} | ||
| Linia 82: | Linia 102: | ||
| {{EffectSprite|levitation}} [[Efekty#Lewitacja|Lewitacja]] | | {{EffectSprite|levitation}} [[Efekty#Lewitacja|Lewitacja]] | ||
| {{code|levitation}} | | {{code|levitation}} | ||
| {{code| | | {{code|24}} | ||
| {{EffectSprite|particle-levitation}} | | {{EffectSprite|particle-levitation}} | ||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|luck}} [[Efekty#Szczęście|Szczęście]] | | {{EffectSprite|luck}} [[Efekty#Szczęście|Szczęście]] | ||
| {{code|luck}} | | {{code|luck}} | ||
| | | Brak | ||
| {{EffectSprite|particle-luck}} | | {{EffectSprite|particle-luck}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 104: | Linia 124: | ||
| {{code|16}} | | {{code|16}} | ||
| {{EffectSprite|particle-night-vision}} | | {{EffectSprite|particle-night-vision}} | ||
|- | |||
| {{EffectSprite|oozing}} [[Efekty#Zaszlamienie|Zaszlamienie]] | |||
| {{code|oozing}} | |||
| {{code|35}} | |||
| {{EffectSprite|particle-oozing}} | |||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|poison}} [[Efekty#Zatrucie|Zatrucie]] | | {{EffectSprite|poison}} [[Efekty#Zatrucie|Zatrucie]] | ||
| Linia 109: | Linia 134: | ||
| {{code|19}} | | {{code|19}} | ||
| {{EffectSprite|particle-poison}} | | {{EffectSprite|particle-poison}} | ||
|- | |||
| {{EffectSprite|raid-omen}} [[Efekty#Omen najazdu|Omen najazdu]] | |||
| {{code|raid_omen}} | |||
| {{code|32}} | |||
| {{EffectSprite|particle-raid-omen}} | |||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|regeneration}} [[Efekty#Regeneracja|Regeneracja]] | | {{EffectSprite|regeneration}} [[Efekty#Regeneracja|Regeneracja]] | ||
| Linia 127: | Linia 157: | ||
| {{EffectSprite|slow-falling}} [[Efekty#Powolne opadanie|Powolne opadanie]] | | {{EffectSprite|slow-falling}} [[Efekty#Powolne opadanie|Powolne opadanie]] | ||
| {{code|slow_falling}} | | {{code|slow_falling}} | ||
| {{code| | | {{code|26}} | ||
| {{EffectSprite|particle-slow-falling}} | | {{EffectSprite|particle-slow-falling}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 144: | Linia 174: | ||
| {{code|5}} | | {{code|5}} | ||
| {{EffectSprite|particle-strength}} | | {{EffectSprite|particle-strength}} | ||
|- | |||
| {{EffectSprite|trial-omen}} [[Efekty#Omen próby|Omen próby]] | |||
| {{code|trial_omen}} | |||
| {{code|31}} | |||
| {{EffectSprite|particle-trial-omen}} | |||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|bad-luck}} [[Efekty#Pech|Pech]] | | {{EffectSprite|bad-luck}} [[Efekty#Pech|Pech]] | ||
| {{code|unluck}} | | {{code|unluck}} | ||
| | | Brak | ||
| {{EffectSprite|particle-bad-luck}} | | {{EffectSprite|particle-bad-luck}} | ||
|- | |- | ||
| Linia 159: | Linia 194: | ||
| {{code|18}} | | {{code|18}} | ||
| {{EffectSprite|particle-weakness}} | | {{EffectSprite|particle-weakness}} | ||
|- | |||
| {{EffectSprite|weaving}} [[Efekty#Przędzenie|Przędzenie]] | |||
| {{code|weaving}} | |||
| {{code|34}} | |||
| {{EffectSprite|particle-weaving}} | |||
|- | |||
| {{EffectSprite|wind-charged}} [[Efekty#Napowietrzenie|Napowietrzenie]] | |||
| {{code|wind_charged}} | |||
| {{code|33}} | |||
| {{EffectSprite|particle-wind-charged}} | |||
|- | |- | ||
| {{EffectSprite|wither}} [[Efekty#Obumarcie|Obumarcie]] | | {{EffectSprite|wither}} [[Efekty#Obumarcie|Obumarcie]] | ||
| Linia 165: | Linia 210: | ||
| {{EffectSprite|particle-wither}} | | {{EffectSprite|particle-wither}} | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Wartości danych]] | |||
Aktualna wersja na dzień 18:54, 11 gru 2025
| Efekt | ID słowne | ID numeryczne (tylko Bedrock) |
Cząsteczka |
|---|---|---|---|
| Absorbcja | absorption
|
22
|
|
| Zły omen | bad_omen
|
28
|
|
| Oślepienie | blindness
|
15
|
|
| Oddech łodzika | breath_of_the_nautilus
|
37
|
|
| Przewodnia potęga | conduit_power
|
27
|
|
| Mrok | darkness
|
30
|
|
| Pomocna płetwa | dolphins_grace
|
Brak | |
| Śmiertelna trucizna | fatal_poison
|
25
|
|
| Ognioodporność | fire_resistance
|
12
|
|
| Blask | glowing
|
Brak | |
| Pośpiech | haste
|
3
|
|
| Zwiększenie zdrowia | health_boost
|
21
|
|
| Bohater wioski | hero_of_the_village
|
29
|
|
| Głód | hunger
|
17
|
|
| Zarobaczenie | infested
|
36
|
|
| Natychmiastowe leczenie | instant_health
|
6
|
|
| Natychmiastowe obrażenia | instant_damage
|
7
|
|
| Niewidzialność | invisibility
|
14
|
|
| Zwiększony skok | jump_boost
|
8
|
|
| Lewitacja | levitation
|
24
|
|
| Szczęście | luck
|
Brak | |
| Wyczerpanie | mining_fatigue
|
4
|
|
| Mdłości | nausea
|
9
|
|
| Noktowizja | night_vision
|
16
|
|
| Zaszlamienie | oozing
|
35
|
|
| Zatrucie | poison
|
19
|
|
| Omen najazdu | raid_omen
|
32
|
|
| Regeneracja | regeneration
|
10
|
|
| Odporność | resistance
|
11
|
|
| Nasycenie | saturation
|
23
|
|
| Powolne opadanie | slow_falling
|
26
|
|
| Spowolnienie | slowness
|
2
|
|
| Szybkość | speed
|
1
|
|
| Siła | strength
|
5
|
|
| Omen próby | trial_omen
|
31
|
|
| Pech | unluck
|
Brak | |
| Oddychanie pod wodą | water_breathing
|
13
|
|
| Słabość | weakness
|
18
|
|
| Przędzenie | weaving
|
34
|
|
| Napowietrzenie | wind_charged
|
33
|
|
| Obumarcie | wither
|
20
|
